tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Irek Sikora poważnie ranny na Lausitzring
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Irek Sikora poważnie ranny na Lausitzring

Autor: Lovtza 2016.09.19, 22:28 7 Drukuj

Ireneusz Sikora, jeden z najlepszych polskich motocyklistów wyścigowych, Mistrz Polski w klasie Superbike w miniony weekend ścigał się na torze Lausitzring w Niemczech podczas ubiegłotygodniowej rundy IDM Superbike. Niestety jak informuje Dziennik Zachodni w sobotę podczas kwalifikacji do wyścigu Sikora zderzył się na torze z jednym z zawodników. Polak odniósł poważne obrażenia wewnętrzne oraz stracił dużo krwi. Zawodnik trafił do szpitala w Niemczech, gdzie przebywa w stanie krytycznym.

NAS Analytics TAG

Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji na temat stanu zdrowia Polaka, ale spodziewamy się wkrótce oficjalnej informacji ze strony zespołu w tej sprawie. Póki co trzymamy kciuki za szybki powrót Irka do zdrowia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę