tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indywidualne szkolenie z Valentino Rossim? To możliwe, ale jest jeden warunek NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Indywidualne szkolenie z Valentino Rossim? To możliwe, ale jest jeden warunek

Autor: Raff 2019.02.28, 19:29 Drukuj

Tak, dokładnie - jest możliwość osobistego treningu z Valentino Rossim na torze w Misano. Co trzeba zrobić? Właściwie tylko jedno - wpłacić (hojny) datek na fundację Simoncellego.

Firma Dainese wpadła na pomysł zorganizowania wyjątkowego szkolenia z techniki jazdy torowej z nie byle jakim nauczycielem - samym Valentino Rossim 9-krotnym mistrzem MotoGP. To prawdopodobnie jedyna okazja, by poznać sekrety legendy wyścigów motocyklowych i nauczyć się jak dokonywać niemożliwego.

NAS Analytics TAG

Aby jednak dostąpić tego zaszczytu, trzeba najpierw wziąć udział w specjalnej licytacji na cele dobroczynne. Zasada jest taka, że udział w indywidualnym szkoleniu weźmie osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę. Tutaj niestety pojawia się zła wiadomość - aktualnie stawka wynosi 7 tys. euro, a cała zabawa kończy się 7 marca o 15.00. Jest zatem oczywiste, że należy spodziewać się znacznie wyższej kwoty.

No, ale jeśli masz na zbyciu bajońską sumę, nie wahaj się - w końcu chodzi o szkolenie sam na sam z Vale! Taka zabawa w doktora to nie wstyd!

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę