tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indywidualne szkolenie z Valentino Rossim? To możliwe, ale jest jeden warunek

Indywidualne szkolenie z Valentino Rossim? To możliwe, ale jest jeden warunek

Autor: Raff 2019.02.28, 19:29 Drukuj

Tak, dokładnie - jest możliwość osobistego treningu z Valentino Rossim na torze w Misano. Co trzeba zrobić? Właściwie tylko jedno - wpłacić (hojny) datek na fundację Simoncellego.

Firma Dainese wpadła na pomysł zorganizowania wyjątkowego szkolenia z techniki jazdy torowej z nie byle jakim nauczycielem - samym Valentino Rossim 9-krotnym mistrzem MotoGP. To prawdopodobnie jedyna okazja, by poznać sekrety legendy wyścigów motocyklowych i nauczyć się jak dokonywać niemożliwego.

Aby jednak dostąpić tego zaszczytu, trzeba najpierw wziąć udział w specjalnej licytacji na cele dobroczynne. Zasada jest taka, że udział w indywidualnym szkoleniu weźmie osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę. Tutaj niestety pojawia się zła wiadomość - aktualnie stawka wynosi 7 tys. euro, a cała zabawa kończy się 7 marca o 15.00. Jest zatem oczywiste, że należy spodziewać się znacznie wyższej kwoty.

No, ale jeśli masz na zbyciu bajońską sumę, nie wahaj się - w końcu chodzi o szkolenie sam na sam z Vale! Taka zabawa w doktora to nie wstyd!

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę