tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Idioci za kierownicą - road rage po amerykańsku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Idioci za kierownicą - road rage po amerykańsku

Autor: Lovtza 2016.04.08, 11:52 6 Drukuj

Lubimy utyskiwać na kulturę jazdy po naszych drogach. Kierowcom samochodów potrafimy zarzucić wszystko - od ślepoty po skłonności samobójcze.

NAS Analytics TAG

Czasem mamy nawet wiele racji w tym temacie. Rekordy popularności biją też filmy z Rosji, gdzie roi się od wypadków powodowanych niczym innym jak ludzką głupotą. Ale wiecie w czym jest problem? Że na idiotę w samochodzie możecie trafić wszędzie. Poniżej przykład ze Stanów Zjednoczonych. Nie wiemy o co poszło, ale z pewnością nic nie usprawiedliwia wystawiania życia innego człowieka na ryzyko…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:motox 09/04/2016 08:32

jeden i drugi idiota.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę