tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I Spotkanie Klasycznych Triumphw udao si znakomicie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

I Spotkanie Klasycznych Triumphw udao si znakomicie

Autor: Informacja prasowa 2015.05.19, 14:29 Drukuj

Ponad 50 osób i 40 motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 to bilans I Spotkania Klasycznych Triumphów, które odbyło się w dniach 15-17 maja w Lanckoronie.

Pierwsze Spotkanie Klasycznych Triumphów miało charakter integracji połączonej ze wspólną jazdą. Uczestnicy, którzy zjechali dosłownie z całej Polski nie mogli narzekać na nudę. Hotel Modrzewiówka, który był bazą imprezy wypełnił się uczestnikami do ostatniego miejsca. W sobotę i niedzielę przejechali wspólnie ponad 300 km odwiedzając wiele ciekawych miejsc m.in. zaporę w Tresnej, Szczyrk, Wisłę, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu, dealera Triumpha w Bielsku-Białej, Rynek w Lanckoronie i Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

NAS Analytics TAG

Niektórzy, aby się spotkać pokonali na swoich Triumphach ponad 700 km w jedną stronę. Piękne, górskie drogi z pewnością zrekompensowały im trudy dojazdu. Tak duża liczba klasycznych Triumphów na całej trasie przejazdu budziła wśród przypadkowych widzów bardzo pozytywne emocje.

Gościem specjalnym imprezy była Weronika Kwapisz, która w sobotę wieczorem opowiadała o swojej wyprawie Bonneville’m po USA i Kanadzie. Podczas loterii Ślepy Los rozlosowano nagrody od firm: Triumph Polska, Karcher Polska i Motul Polska. Nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Najstarszym motocyklem imprezy okazał się Triumph Bonneville 140V z 1976 roku, należący do Macieja Chojnowskiego.

I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbyło się pod patronatem Cafe Racer Club Poland, którego członkowie pomagali podczas przejazdów całej grupy. Sponsorami i partnerami imprezy byli: Triumph Polska, Karcher Polska i Motul Polska.

Z pomocą przyszli także: Eurorider - dealera Triumpha w Krakowie i Bielsku Białej, firma CAT Cargo Logistic oraz VestiGo.

Fot. Kamil Maziarek

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Działa także profil FB

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr