tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Honda Gold Wing - film o historii motocyklowego luksusu

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.09, 15:36 Drukuj

Honda Gold Wing to od ponad 40 lat niekwestionowana królowa motocyklowej turystyki w jej szosowej odmianie. W związku ze zbliżającą się premierą najnowszej odsłony tej jeżdżącej legendy powstał film dokumentujący pełną sukcesów historię motocykla.

Gdyby Ludwik XIV żył w naszych czasach, to oprócz pudrowania peruki kokainą i podrygiwania na uroczystych balach w najdroższych klubach, na pewno zamieniłby nudną karetę na Hondę Gold Wing. To w końcu podobny luksus, ale niosący jeszcze w sobie sporą dawkę emocji. Trudno uwierzyć, że od momentu premiery pierwszej edycji tego krążownika minęło już 43 lata. Honda właśnie opublikowała film pokazujący wszystkie dotychczasowe edycje Złotego Skrzydła.

Już 25 października pokazana zostanie najnowsza wersja Gold Winga [https://www.scigacz.pl/Pierwsze,zdjecia,nowej,Hondy,Gold,Wing,1800,31447.html], który oprócz automatycznej skrzyni DCT, nietypowego widelca oraz dużej porcji elektronicznych dodatków, otrzyma odświeżoną stylizację, nadającą mu nieco lekkości. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę duże turystyki powoli wracają do łask. Honda Gold Wing na pewno znów wyznaczy standardy w tym segmencie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę