tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety oraz puchary markowe Hondy w Lublinie

Honda Fun & Safety oraz puchary markowe Hondy w Lublinie

Autor: Informacja prasowa 2010.07.01, 14:05 1 Drukuj

Honda Poland, przy współpracy z Motocyklową Szkołą Jazdy „ProMotor", zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na kolejną imprezę Fun & Safety oraz pierwszą rundę pucharów markowych Hondy

W ramach programu szkolenia „Honda ProMotor", w dniach 10-11. lipca 2010, na torze kartingowym w Lublinie - w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów - każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. W ciągu całego dnia, każdy z uczestników będzie mógł odbyć kilka 20-minutowych sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy Pro-Motor będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

W przerwach między jazdami treningowymi, uczestnicy będą mogli oglądać przejazdy kwalifikacyjne zawodników startujących w pucharach markowych Hondy, a w niedzielę 11. lipca - wyścigi CBR125R Cup oraz Hornet Cup.

Poza tym uczestnikom oferujemy:

  • fachową pomoc techniczną dotycząca np. prawidłowego ustawienia zawieszeń w motocyklu
  • wykłady z budowy oraz zasad działania podstawowych elementów motocykla (np. sprzęgła, zawieszenia)
  • doradztwo z zakresu szczegółowych aspektów prawa o ruchu drogowym dotyczących jazdy motocyklem
  • testy systemu C-ABS wykorzystywanego w motocyklach Hondy
  • testy symulatora jazdy Hondy
  • spotkania z zawodnikami startującymi na motocyklach Hondy
  • catering na miejscu imprezy

Koszt szkolenia za jeden dzień to:
50 zł dla uczestników na motocyklach Hondy
100 zł dla uczestników na motocyklach innych marek

Zaproszenia oraz szczegóły dotyczące imprezy Fun & Safety dostępne są u dealerów Hondy. Ze względu na konieczność zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

promotor na torze
Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę