tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety oraz puchary markowe Hondy w Lublinie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun & Safety oraz puchary markowe Hondy w Lublinie

Autor: Informacja prasowa 2010.07.01, 14:05 1 Drukuj

Honda Poland, przy współpracy z Motocyklową Szkołą Jazdy „ProMotor", zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na kolejną imprezę Fun & Safety oraz pierwszą rundę pucharów markowych Hondy

W ramach programu szkolenia „Honda ProMotor", w dniach 10-11. lipca 2010, na torze kartingowym w Lublinie - w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów - każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. W ciągu całego dnia, każdy z uczestników będzie mógł odbyć kilka 20-minutowych sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy Pro-Motor będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

W przerwach między jazdami treningowymi, uczestnicy będą mogli oglądać przejazdy kwalifikacyjne zawodników startujących w pucharach markowych Hondy, a w niedzielę 11. lipca - wyścigi CBR125R Cup oraz Hornet Cup.

Poza tym uczestnikom oferujemy:

  • fachową pomoc techniczną dotycząca np. prawidłowego ustawienia zawieszeń w motocyklu
  • wykłady z budowy oraz zasad działania podstawowych elementów motocykla (np. sprzęgła, zawieszenia)
  • doradztwo z zakresu szczegółowych aspektów prawa o ruchu drogowym dotyczących jazdy motocyklem
  • testy systemu C-ABS wykorzystywanego w motocyklach Hondy
  • testy symulatora jazdy Hondy
  • spotkania z zawodnikami startującymi na motocyklach Hondy
  • catering na miejscu imprezy

Koszt szkolenia za jeden dzień to:
50 zł dla uczestników na motocyklach Hondy
100 zł dla uczestników na motocyklach innych marek

Zaproszenia oraz szczegóły dotyczące imprezy Fun & Safety dostępne są u dealerów Hondy. Ze względu na konieczność zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

promotor na torze
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę