tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda ProMotor - Fun & Safety w Radomiu
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Honda ProMotor - Fun & Safety w Radomiu

Autor: Lovtza 2010.04.28, 15:28 5 Drukuj

Szybko i bezpiecznie Hondą w Radomiu

Od kilku lat importerzy renomowanych marek motocykli w Polsce z coraz większym zaangażowaniem podchodzą do tematu szkolenia motocyklistów. Dni na torze, jazdy testowe, doskonalenie techniki jazdy, to zagadnienia z repertuaru działań praktycznie każdego poważnego dystrybutora jednośladów w naszym kraju. Cieszy, że kolejne obserwowane przez nas podejścia do tego tematu, są coraz bardziej profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Oczywiście przy okazji tego typu działań nie brakuje elementów stricte marketingowych, czyli prezentacji nowych modeli, chwalenia się osiągnięciami, nowymi rozwiązaniami, no ale nie powinno to przecież nikogo dziwić.

W ubiegłym roku Honda Poland zainicjowała program szkoleń dla motocyklistów imprezą o nazwie „Dzień bezpiecznej jazdy z Hondą" na lubelskim kartodromie. Bardzo duże zainteresowanie imprezą oraz pozytywne komentarze, skłoniły organizatorów do podjęcia tematu także w tym roku, tyle tylko, że z większym rozmachem. Na rok 2010 zaplanowane zostały cztery imprezy z tej serii. Pierwsza miała miejsce w ubiegły weekend, w dniach 24-25 kwietnia na terenie toru kartingowego w Radomiu. Co nowego wnosi Honda w nasze realia ze swoim programem?

Tym, co wyróżnia działania Hondy, to długofalowa koncepcja szkolenia kierowców począwszy od indywidualnej pracy instruktora z kursantem na placu, przez szkolenia na torach kartingowych, takich jak ten w Radomiu, aż po doskonalenie techniki na szybkich obiektach wyścigowych. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy mają szansę uczyć się od podstaw, a następnie wykorzystywać zdobytą wiedzę właśnie podczas takich wydarzeń jak radomskie Fun & Safety.

Radomskie Fun & Safety ocenić należy jednoznacznie pozytywnie. Impreza przygotowana została podobnie jak ubiegłoroczne szkolenie zorganizowane w Lublinie. Nie zabrakło zatem ciekawie wyłożonej wiedzy teoretycznej, przekazanej przez instruktorów ProMotora, oraz możliwości sprawdzenia jak działa ona w praktyce. Na placu pospanym piachem przetestować można było nowy układ hamulcowy C-ABS, co dawało szansę wyrobienia sobie opinii na temat nowoczesnych układów przeciwpoślizgowych.

Nie zabrakło oczywiście cateringu, motocyklowego symulatora Hondy, a dla wielu atrakcją była możliwość spotkania się z zawodnikami startującymi na motocyklach Honda w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Największą gwiazdą tym razem był sam Bartek Wiczyński startujący w tym sezonie w klasie Superbike. Obok niego licznie stawili się pucharowicze Hondy zarówno w klasie CBR125R, jak i Hornet Cup.

Mówiąc krótko w ubiegły weekend w Radomiu można było nie tylko się rozjeździć po zimowej przerwie, ale także ustawić motocykl, zweryfikować swój poziom wiedzy o motocyklach oraz przede wszystkim miło spędzić czas. Jak wspomniałem na wstępie Fun and Safety to cykl imprez, zatem zapraszamy was na kolejne. Najbliższa w dniach 5-6 czerwca na torze kartingowym w Lublinie!

Pełną galerię znajdziesz TUTAJ

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia

Materiał stworzony we współpracy z:

Honda-logo

cb1000 radom 2010 honda fun adn safetycbr po szlifie radom 2010 promotor szkolka
2010 honda promotor radom tor kartingowycbf radom 2010 honda fun adn safety
fazer tor kartingowy radom trening hondybanditem prawie na kolanie radom
gsxr na kolanie tor kartingowy radom trening hondyhonda cbr 600 radom 2010 promotor szkolka
honda cbr tor kartingowy radom trening hondyhonda cb 1000 radom karting
honda fun safety redom 2010honda fun safety redom 2010 start
honda fun safety redom 2010 uczestnicyhonda hornet tor kartingowy radom trening hondy
honda promotor doszkalanie radom cbrhonda promotor doszkalanie radom suzuki sv
lowicki na prostej promotor honda fun safetymala vtrka tor kartingowy radom trening hondy
ladne zlozenie honda vtr 250 radom 2010 promotor szkolkalowicki mariusz suzuki gsxr tor kartingowy radom trening hondy
juz na motocyklach promotor honda fun safetykaski shoei promotor honda fun safety
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę