tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda ProMotor Fun & Safety - tor Lublin 31. lipca - 1. sierpnia Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda ProMotor Fun & Safety - tor Lublin 31. lipca - 1. sierpnia

Autor: Informacja prasowa 2010.07.27, 15:39 5 Drukuj

Honda Poland we współpracy z Motocyklową Szkołą Jazdy „ProMotor” zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na kolejną imprezę Fun & Safety.

W ramach programu szkolenia „Honda ProMotor”, w dniach 31. lipca – 1. sierpnia 2010 na torze kartingowym w Lublinie, w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów, każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. W ciągu całego dnia każdy z uczestników będzie mógł odbyć kilka 20-minutowych sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy ProMotor będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

Poza tym uczestnikom oferujemy:

- fachową pomoc techniczną dotycząca np. prawidłowego ustawienia zawieszeń w motocyklu,
- wykłady z budowy oraz zasad działania podstawowych elementów motocykla (np. sprzęgła, zawieszenia),
- doradztwo z zakresu szczegółowych aspektów prawa o ruchu drogowym dotyczących jazdy motocyklem,
- testy systemu C-ABS wykorzystywanego w motocyklach Hondy,
- testy symulatora jazdy Hondy,
- spotkania z zawodnikami startującymi na motocyklach Hondy,
- catering na miejscu imprezy.

Koszt jednodniowego szkolenia wynosi:
50 zł dla uczestników na motocyklach Hondy
100 zł dla uczestników na motocyklach innych marek

Zaproszenia oraz szczegóły dotyczące imprezy Fun & Safety dostępne są u dealerów Hondy. Ze względu na konieczność zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

gsxr honda drive safety trening promotor b mg 0529
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę