tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety 2019 - zapraszamy na majowe szkolenia w Toruniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun & Safety 2019 - zapraszamy na majowe szkolenia w Toruniu

Autor: Materiał partnera 2019.03.26, 09:57 Drukuj

Honda - największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki Honda, zakupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na kolejną imprezę Fun & Safety ("zabawa i bezpieczeństwo").

Jednodniowe szkolenie zaplanowane jest w dwóch turach, w dniach 11 lub 12 maja 2019.

Odbędzie się w Toruniu, na torze kartingowym Awix Racing Arena przy ul. Pera Jonssona 7, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy. Poza tym na uczestników czekają:

  • możliwość obejrzenia i jazd testowych nowych modeli Honda 2019
  • upominki
  • catering na miejscu imprezy

Aby wziąć udział w imprezie Fun & Safety, należy zgłosić się najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy. Koszt szkolenia za jeden dzień przy przedpłacie to tylko 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda oraz 150 zł dla uczestnika na motocyklu innej marki. Wpłaty za szkolenia należy dokonywać przelewem na konto agencji obsługującej imprezę:

  • Motoroni Sp. z o.o. ING BANK ŚLĄSKI O/Grodzisk Maz, Pl. Wolności 21, 05-825 Grodzisk Maz.
  • PL 19 1050  1924 1000 0090 6925 4762.
  • W tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko oraz wybraną datę szkolenia (xx maj 2019). TERMIN WPŁATY UPŁYWA 6 maja 2019

Potwierdzenia udziału w szkoleniu będą przesyłane uczestnikom po otrzymaniu przelewu na wyżej podane konto, po wcześniejszej rejestracji u dealera.

Cena uczestnictwa w przypadku opłaty za imprezę przy wjeździe - w przypadku wolnych miejsc - wynosi 150 zł dla uczestnika na motocyklu Honda oraz 200 zł dla uczestnika na innym motocyklu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę