tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CRF250 ze "Skyfall" przeznaczona na cele charytatywne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CRF250 ze "Skyfall" przeznaczona na cele charytatywne

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2012.11.19, 09:01 1 Drukuj

Pamiętacie Hondę CRF250, którą James Bond jeździł w "Skyfall". Wielkie Skrzydło przeznaczyło ją na cele charytatywne wystawiając motocykl na E-Bay’u. Pieniądze ze sprzedaży mają zasilić fundację BBC Children in Need, która pomaga dzieciom i młodym ludziom z Wielkiej Brytanii skrzywdzonym przez los. Aktualnie Honda osiąga na E-Bay’u cenę 101,200 funtów, co znacznie przewyższa oczekiwania koncernu odnośnie sprzedaży motocykla.

NAS Analytics TAG

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc wesprzeć BBC Children in Need za pomocą tak unikalnego przedmiotu. Mamy szczerą nadzieję, że motocykl, którym agent 007 jeździł w filmie uzbiera pokaźną sumę i zwiększy świadomość ludzi na konieczność pomocy dzieciom. W Hondzie lubimy stosować innowacyjne rozwiązania w pozyskiwaniu funduszy na cele dobroczynne dlatego też cieszymy się, że nasza kolaboracja ze "Skyfall" pozwoliła pomóc BBC Children in Need" - powiedziała Fiona Cole z Hondy UK.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr