Honda CBR600RR Cup w Polsce?
Z dobrze poinformowanych Ľródeł dobiegły nas słuchy o przygotowaniach do utworzenia nowego pucharu markowego Hondy
Każdy, kto choć trochę interesuje się wy¶cigami motocyklowymi w Polsce doskonale kojarzy puchar markowy Hondy CBR125 Cup. Po dwóch latach pracy z klas± 125, Honda najprawdopodobniej przygotuje także co¶ dla miło¶ników ¶cigania się z większymi prędko¶ciami. CBR600RR Cup, bo o takim pucharze mówimy, to na razie niepotwierdzona wiadomo¶ć, choć z bardzo dobrze poinformowanego Ľródła. Nie znamy jeszcze szczegółów, nie wiemy na jakich torach będ± rozgrywane wy¶cigi, ale będziemy t± sprawę monitorowali na bież±co i natychmiast was informowali.
Krok Hondy nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Japoński koncern to w końcu największy na tej planecie producent motocykli. Ostatnie zmiany w polskim oddziale Hondy ¶wiadcz± o coraz większej uwadze, jak± japoński producent przywi±zuje do naszego dynamicznie rozwijaj±cego się rynku. W ubiegłorocznej rozmowie z nami szef działu motocykli, Jakub Rymkiewicz, deklarował podjęcie działań zmierzaj±cych do przywrócenia Hondzie należnego miejsca na naszym rynku, adekwatnego do pozycji marki na innych rynkach.
A będzie z kim rywalizować. Yamaha przez ostatnie trzy lata z powodzeniem prowadziła bardzo ciekawy i ¶wietnie nagła¶niany puchar R1 i R6. Puchar GSX-R Cup obecny na rynku niewiele krócej jest szalenie popularny, a w tym sezonie organizatorzy tego przedsięwzięcia przeżyli prawdziwe oblężenie chętnych do udziału w zmaganiach. Choć te dwa puchary różniła nieco forma i zamysł, choć pojawiały się głosy krytyki na takie, czy inne niedoci±gnięcia, to wyniosły one oblicze amatorskich wy¶cigów na nieznany dot±d w Polsce poziom. Czy Honda będzie w stanie zaproponować co¶ atrakcyjniejszego? Mamy nadzieję, że tak. Ta coraz większa konkurencja w¶ród importerów motocykli wyjdzie nam, motocyklistom tylko na dobre. I to niezależnie czy mówimy o sprzedaży motocykli, czy o wy¶cigach.












Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarzeczekam mam cbr 6 rr,oby ktos sie obudził w hondzie zibi
OdpowiedzJakbym miał tylko troche więcej kasy to pierwszy bym był który by sie zgłosił do tego pucharu. Super nie powstanie 600 rr a póĽniej 1000 RR oczywi¶cie
OdpowiedzTam powinno być " niech powstanie" Sory za bł±d
OdpowiedzByłoby SUPER!!!
Odpowiedza gdzie puchar Kawy Ninja 250 :>? ¶wietny sprzęt i takiego pucharu ciut szybszego od 125 brakuje. Sporo ludzi chciałoby wła¶nie zacz±ć od 250 a nie maj± takiego wyboru.
Odpowiedz