tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson i Envision Virgin Racing ogłaszają wieloletnią współpracę partnerską Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson i Envision Virgin Racing ogłaszają wieloletnią współpracę partnerską

Autor: Informacja prasowa 2019.04.25, 16:19 Drukuj

Zespół Formuły E - Envision Virgin Racing - ogłosił, że firma Harley-Davidson, jedna z najbardziej ikonicznych na świecie marek produkujących motocykle, zgodziła się na wieloletnią umowę sponsorską. Firma z entuzjazmem dzieli się z coraz większą liczbą odbiorców sugestywnymi i nowymi doświadczeniami w zakresie osiągów pojazdów elektrycznych.

Envision Virgin Racing jest jednym z założycielskich zespołów w Formule E, a jednocześnie takim, który odniósł największe sukcesy. Formuła E to pierwsza na świecie seria wyścigów samochodów w pełni elektrycznych, stanowiąca jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin sportów motorowych. Zespół uczestnicząc w mistrzostwach, uzyskał ponad 700 punktów, zwyciężył aż 8 razy, a 23 razy stawał na podium. Ostatnio stał się pierwszym zespołem, który odniósł zwycięstwo we wszystkich pięciu dotychczasowych sezonach. W nadchodzący weekend ekipa Envision Virgin Racing - obecnie druga w klasyfikacji drużynowej - weźmie udział w kolejnych zawodach w Paryżu.

Jesienią 2019 r. pierwszy motocykl elektryczny firmy Harley-Davidson będzie dostępny w sprzedaży. To pierwszy pojazd z szerokiej gamy pojazdów elektrycznych firmy. Jest dowodem na prawdziwość deklaracji firmy Harley-Davidson, że chce ona przewodzić elektryfikacji motocykli poprzez oferowanie pełnego wachlarza pojazdów elektrycznych na dwóch kołach - od jednośladów dla najmłodszych użytkowników, po maszyny dla motocyklistów, których interesuje wysoka wydajność pojazdów elektrycznych klasy premium.

Marc McAllister, wiceprezes ds. planowania i portfolio produktów, powiedział: Pojazdy elektryczne są tematem numer jeden podczas rozmów na temat mobilności w przyszłości, a przyszłość dzieje się już teraz. Ogromnie cieszymy się ze współpracy z ekipą Envision Virgin Racing, jednym z pomysłodawców wyścigów Formuły E będących najwyższą formą sportów motorowych z udziałem pojazdów z napędem elektrycznym. Współpraca z zespołem, z którym dzielimy pasję, profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o pojazdy elektryczne, będzie niezwykle ekscytująca.

Sylvain Filippi, dyrektor zarządzający Envision Virgin Racing, powiedział: Z ogromną przyjemnością witamy w grupie naszych partnerów tak legendarną markę, jaką jest Harley-Davidson. Harley-Davidson dzieli naszą pasję rozwijania najnowocześniejszych technologii i zrównoważonej mobilności. Wspólnie możemy ją zaprezentować na dwóch i czterech kołach.

Dodał: Harley-Davidson jest także czwartym głównym partnerem zespołu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ubiegłym roku współpracę podczas ePrix Paryża ogłosił Stanley Black & Decker, jesienią zrobił to Audi Sport, a firma Genpact dołączyła w grudniu.

Więcej informacji o Envision Virgin Racing jest dostępnych w witrynie envisionvirginracing.com. Informacje o firmie Harley-Davidson znajdziesz na harley-davidson.pl.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę