tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson i Envision Virgin Racing ogłaszają wieloletnią współpracę partnerską NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson i Envision Virgin Racing ogłaszają wieloletnią współpracę partnerską

Autor: Informacja prasowa 2019.04.25, 16:19 Drukuj

Zespół Formuły E - Envision Virgin Racing - ogłosił, że firma Harley-Davidson, jedna z najbardziej ikonicznych na świecie marek produkujących motocykle, zgodziła się na wieloletnią umowę sponsorską. Firma z entuzjazmem dzieli się z coraz większą liczbą odbiorców sugestywnymi i nowymi doświadczeniami w zakresie osiągów pojazdów elektrycznych.

Envision Virgin Racing jest jednym z założycielskich zespołów w Formule E, a jednocześnie takim, który odniósł największe sukcesy. Formuła E to pierwsza na świecie seria wyścigów samochodów w pełni elektrycznych, stanowiąca jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin sportów motorowych. Zespół uczestnicząc w mistrzostwach, uzyskał ponad 700 punktów, zwyciężył aż 8 razy, a 23 razy stawał na podium. Ostatnio stał się pierwszym zespołem, który odniósł zwycięstwo we wszystkich pięciu dotychczasowych sezonach. W nadchodzący weekend ekipa Envision Virgin Racing - obecnie druga w klasyfikacji drużynowej - weźmie udział w kolejnych zawodach w Paryżu.

NAS Analytics TAG

Jesienią 2019 r. pierwszy motocykl elektryczny firmy Harley-Davidson będzie dostępny w sprzedaży. To pierwszy pojazd z szerokiej gamy pojazdów elektrycznych firmy. Jest dowodem na prawdziwość deklaracji firmy Harley-Davidson, że chce ona przewodzić elektryfikacji motocykli poprzez oferowanie pełnego wachlarza pojazdów elektrycznych na dwóch kołach - od jednośladów dla najmłodszych użytkowników, po maszyny dla motocyklistów, których interesuje wysoka wydajność pojazdów elektrycznych klasy premium.

Marc McAllister, wiceprezes ds. planowania i portfolio produktów, powiedział: Pojazdy elektryczne są tematem numer jeden podczas rozmów na temat mobilności w przyszłości, a przyszłość dzieje się już teraz. Ogromnie cieszymy się ze współpracy z ekipą Envision Virgin Racing, jednym z pomysłodawców wyścigów Formuły E będących najwyższą formą sportów motorowych z udziałem pojazdów z napędem elektrycznym. Współpraca z zespołem, z którym dzielimy pasję, profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o pojazdy elektryczne, będzie niezwykle ekscytująca.

Sylvain Filippi, dyrektor zarządzający Envision Virgin Racing, powiedział: Z ogromną przyjemnością witamy w grupie naszych partnerów tak legendarną markę, jaką jest Harley-Davidson. Harley-Davidson dzieli naszą pasję rozwijania najnowocześniejszych technologii i zrównoważonej mobilności. Wspólnie możemy ją zaprezentować na dwóch i czterech kołach.

Dodał: Harley-Davidson jest także czwartym głównym partnerem zespołu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ubiegłym roku współpracę podczas ePrix Paryża ogłosił Stanley Black & Decker, jesienią zrobił to Audi Sport, a firma Genpact dołączyła w grudniu.

Więcej informacji o Envision Virgin Racing jest dostępnych w witrynie envisionvirginracing.com. Informacje o firmie Harley-Davidson znajdziesz na harley-davidson.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę