tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley Owners Group Warsaw Chapter poegnali Ambasador USA Georgette Mosbacher
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley Owners Group Warsaw Chapter poegnali Ambasador USA Georgette Mosbacher

Autor: Alonzo 2021.01.20, 23:37 2 Drukuj

Pomimo zimy i zalegającego śniegu warszawscy członkowie Harley Owners Group uczynili piękny gest w stosunku do ustępującej Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher. Zobaczcie, jak to wyglądało.

NAS Analytics TAG

Harley Owners Group Warsaw Chapter działa przy salonie Harley-Davidson Liberator w Warszawie. Korzenie HOG Warsaw Chapter sięgają pierwszego polskiego chapteru tej marki, który nazywał się Greenvillage Chapter Poland. Klub posiada osobowość prawną, jest dobrze zorganizowany i te cechy dały znać o sobie w środę, 20 stycznia 2021. W związku ze zmianą Prezydenta Stanów Zjednoczonych obecnie urzędująca w Polsce Georgette Mosbacher zakończyła swoją misję. Gdy odjeżdżała na lotnisko, by wrócić samolotem do USA, jej eskortę zapewnili członkowie HOG Warsaw Chapter . Oto film z tego przejazdu:

 

Film został opublikowany na kanale Ambasady Stanów Zjednoczonych. Moment jazdy na lotnisko w towarzystwie motocykli Harley-Davidson na pewno osłodził ustępującej Ambasador przykry dla niej moment, gdy z powodu porażki kandydata republikanów w wyborach prezydenckich musiała opuścić placówkę.

NAS Analytics TAG

Preferencje polityczne nie miały tu już znaczenia, bo Pani Ambasador była gościem w naszym kraju i niezależnie od sympatii i antypatii politycznych, w chwili wyjazdu należał się jej szacunek przysługujący gościom. Motocykliści z warszawskiego HOG zrobili piękny gest w imieniu nas wszystkich, nie tylko motocyklistów, lecz również Polaków. Chyba żadna inna subkultura w Polsce nie mogła zapewnić Georgette Mosbacher tak wyjątkowej oprawy. Sama pani Ambasador napisała potem, że widok motocyklistów na Harleyach wywołał wielki jej uśmiech. Chociaż wyjeżdżała z ciężkim sercem, to ten gest warszawskich motocyklistów na zawsze zapamięta jako wyraz klasy i najlepszych cech Polaków. Dziękujemy członkom Harley Owners Group Warsaw Chapter za postawę i zaangażowanie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr