tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hampel i Sajfutdinov kolejnymi gwiazdami Verva Street Racing - Dakar na Narodowym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hampel i Sajfutdinov kolejnymi gwiazdami Verva Street Racing - Dakar na Narodowym

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.29, 13:19 Drukuj

Znamy kolejne gwiazdy rozpoczynającego się 20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie Verva Street Racing - Dakar na Narodowym. Do grona startujących zawodników dołączą żużlowcy - Jarosław Hampel i Emil Sajfutdinow, dla których organizatorzy przygotują specjalny tor żużlowy. Obaj zawodnicy będą rywalizowali ze sobą w ramach turnieju Polska vs. Reszta Świata.

Jarosław Hampel to jeden z najlepszych polskich żużlowców, który jest liderem indywidualnej tabeli Ekstraligi Żużlowej i sześciokrotnym zdobywcą złotego medalu Drużynowego Pucharu Świata. Jego rywal Emil Sajfutdinov to dwukrotny indywidualny Mistrz Świata Juniorów w żużlu oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2009 roku. 

NAS Analytics TAG

- To wielka frajda być jednym z sześciu zawodników, którzy pojadą podczas pierwszego wyścigu żużlowego na Stadionie Narodowym. Dotychczas nie startowałem na tak niesamowitym obiekcie, ale nie obawiam się ani presji ze strony kibiców, ani przeciwników. Liczę na naprawdę dobrą zabawę, nie mam wątpliwości, że wspólnie z Emilem i pozostałymi kolegami pokażemy publiczności w Warszawie, że żużel to najwyższy poziom adrenaliny - deklaruje Jarosław Hampel.

W tegorocznej edycji zobaczymy czołówkę najlepszych kierowców rajdowych, w tym Adama Małysza, Jacka Czachora, Marka Dąbrowskiego, Rafała Martona, Jakuba Przygońskiego, Marca Comę, Heldera Rodriguesa, Tadeusza Błażusiaka i Marcusa Gronholma. Rywalizacja na arenie tradycyjnie zostanie poprzedzona częścią rozbiegową Pit Party, dającą jedyną w swoim rodzaju możliwość obejrzenia z bliska samochodów, spotkania kierowców, zebrania autografów i zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. To nie koniec niespodzianek - show zakończy się spektakularnym wyścigiem, w którym do mety dojadą tylko najtwardsi. To będzie pierwsza odsłona formatu Destruction Race w Polsce.

Wygraj wejściówki ze Ścigacz.pl

Przypominamy również o naszym konkursie, w którym można zgarnąć 5 podwójnych wejściówek na Verva Street Racing. Wystarczy wrzuci na swoją tablicę zdjęcie z Dakaru lub innej imprezy off-roadowej z logo Ścigacz.pl i zamieścić pod nim informację zawierającą hasło "Chcę wygrać bilety na Vervę Street Racing ze Ścigacz.pl. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie największej ilości kliknięć "Lubię to!" pod swoim komentarzem. Na zgłoszenia czekamy od 28 lipca do 11 sierpnia! Pamiętajcie, wygrywają zdjęcia z największą liczbą polubień!

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/scigaczplnews/photos/a.245562025618895.1073741828.236209933220771/322005834641180/?type=1&relevant_count=1

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę