tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Małysz i Grönholm wystąpią na Verva Street Racing!

Małysz i Grönholm wystąpią na Verva Street Racing!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.08, 11:07 Drukuj

Adam Małysz i Marcus Gronholm to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Verva Street Racing - Dakar na Narodowym, która odbędzie się 20 września w Warszawie. Na specjalnie zaprojektowanym torze na Stadionie Narodowym zmierzą się najlepsi kierowcy rajdów samochodowych i motocyklowych. Między innymi zobaczymy w akcji Marka Dąbrowskiego, Jacka Czachora, Rafała Martona, Jakuba Przygońskiego, Marca Comę, Heldera Rodriguesa i Tadeusza Błażusiaka. Do tego grona dołączy Adam Małysz i Marcus Gronholm, dwukrotny mistrz świata World Rally Championship. Verva Street Racing - Dakar na Narodowym to zawody w nowy formacie w sześciu  kategoriach: samochody w specyfikacji dakarowej oraz WRC, motocykle, quady, buggy i ciężarówki.

-  Ogromnie się cieszę, że zostałem zaproszony do udziału w VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym. Udział w zawodach Rallycross w Polsce w 2008 roku sprawił mi dużą frajdę. Mogę się też pochwalić, że mam już grupę polskich kibiców, co jest fantastyczne! W tym roku Polska wystawiła silną ekipę doświadczonych kierowców, więc razem z kierowcami z mojego zespołu damy niezły pokaz dla kibiców. I zamierzamy się przy tym świetnie bawić! - powiedział Marcus Grönholm.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę