tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Małysz i Grönholm wystąpią na Verva Street Racing!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Małysz i Grönholm wystąpią na Verva Street Racing!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.08, 11:07 Drukuj

Adam Małysz i Marcus Gronholm to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Verva Street Racing - Dakar na Narodowym, która odbędzie się 20 września w Warszawie. Na specjalnie zaprojektowanym torze na Stadionie Narodowym zmierzą się najlepsi kierowcy rajdów samochodowych i motocyklowych. Między innymi zobaczymy w akcji Marka Dąbrowskiego, Jacka Czachora, Rafała Martona, Jakuba Przygońskiego, Marca Comę, Heldera Rodriguesa i Tadeusza Błażusiaka. Do tego grona dołączy Adam Małysz i Marcus Gronholm, dwukrotny mistrz świata World Rally Championship. Verva Street Racing - Dakar na Narodowym to zawody w nowy formacie w sześciu  kategoriach: samochody w specyfikacji dakarowej oraz WRC, motocykle, quady, buggy i ciężarówki.

NAS Analytics TAG

-  Ogromnie się cieszę, że zostałem zaproszony do udziału w VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym. Udział w zawodach Rallycross w Polsce w 2008 roku sprawił mi dużą frajdę. Mogę się też pochwalić, że mam już grupę polskich kibiców, co jest fantastyczne! W tym roku Polska wystawiła silną ekipę doświadczonych kierowców, więc razem z kierowcami z mojego zespołu damy niezły pokaz dla kibiców. I zamierzamy się przy tym świetnie bawić! - powiedział Marcus Grönholm.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę