tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin w Ferrari FXX!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin w Ferrari FXX!

Autor: Beavis 2015.08.17, 15:39 Drukuj

Guy Martin + zamknięty pas lotniska + Ferrari FXX.

Ostatnio informowaliśmy, że w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku podczas Ulster GP Guy Martin został zmuszony do wycofania się z próby bicia rekordu prędkości, który planował na koniec sierpnia wraz z Triumphem. Liczymy, że Guy szybko wróci do zdrowia, a w międzyczasie mamy dla was niesamowity film.

__________________________________________

Klub właścicieli supersamochodów, Supercardriver, zaprosili Martina na przejażdżkę Ferrari FXX - najbardziej szalonej wersji Ferrari Enzo. Obok niego zasiadł nastoletni blondyn, którego mina zmieniała się wprost proporcjonalnie do prędkości jaką osiągało Ferrari. Zwróćcie też uwagę na zaciśnięte zęby Guy’a i ultra-skoncentrowany wyraz twarzy. Poezja!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę