tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin w Ferrari FXX!

Guy Martin w Ferrari FXX!

Autor: Beavis 2015.08.17, 15:39 Drukuj

Guy Martin + zamknięty pas lotniska + Ferrari FXX.

Ostatnio informowaliśmy, że w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku podczas Ulster GP Guy Martin został zmuszony do wycofania się z próby bicia rekordu prędkości, który planował na koniec sierpnia wraz z Triumphem. Liczymy, że Guy szybko wróci do zdrowia, a w międzyczasie mamy dla was niesamowity film.

Klub właścicieli supersamochodów, Supercardriver, zaprosili Martina na przejażdżkę Ferrari FXX - najbardziej szalonej wersji Ferrari Enzo. Obok niego zasiadł nastoletni blondyn, którego mina zmieniała się wprost proporcjonalnie do prędkości jaką osiągało Ferrari. Zwróćcie też uwagę na zaciśnięte zęby Guy’a i ultra-skoncentrowany wyraz twarzy. Poezja!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę