tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin pojedzie 1000-konnym Triumphem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin pojedzie 1000-konnym Triumphem

Autor: Beavis 2016.08.02, 10:29 Drukuj

Podczas próby bicia rekordu prędkości Martin ma przekroczyć 606 km/h.

Jeszcze w tym miesiącu Guy Martin podejmie się próby pobicia rekordu prędkości w Triumphie Rocket Streamliner na solnisku Bonneville w stanie Utah. Pojazd jest przygotowywany do pobicia naziemnego rekordu prędkości od 2013 roku. W 2014 roku usterka techniczna nie pozwoliła podjąć próby bicia rekordu, w zeszłym kontuzja Martina.

NAS Analytics TAG

Nie mogę doczekać się chwili kiedy zabierzemy Triumpha Streamlinera do Bonneville. Inżynierowie Triumpha zbudowali niesamowitą maszynę - mamy ogromne szanse pobić aktualny rekord dla pojazdu dwukołowego - komentował Guy Martin.

Triumph Rocket Streamliner posiada dwa turbodoładowane silniki z Triumpha Rocket III o łącznej mocy przekraczającej 1000 KM. Napędzany metanolem motocykl (dywizja "C", więc bardziej rakiet z dwoma kołami) musi przekroczyć 606 km/h by pobić aktualny rekord ustanowiony w 2010 roku przez Rocky Robinsona.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę