tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin: "Gdybym mia zgin, chciabym, aby stao si to na okreniu z rekordowym czasem"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin: "Gdybym mia zgin, chciabym, aby stao si to na okreniu z rekordowym czasem"

Autor: Informacja prasowa 2016.06.09, 09:01 1 Drukuj

Od kilkunastu dni "Motobiografię" Guya Martina można już znaleźć w księgarniach w całej Polsce. Prezentujemy kolejny fragment książki wydanej pod naszym patronatem, w której motocyklista zdradza m.in., czy boi się śmierci. Wkrótce na naszym portalu ekskluzywny wywiad z Brytyjczykiem, bądźcie czujni!

Przypominamy o kodzie rabatowym do wykorzystania na www.labotiga.pl/guy-martin:

NAS Analytics TAG
  • z kodem SCIGACZGUY rabat 25%
  • cena po obniżce: 29,93 zł

Fragment książki:

Przez jakiś czas myślałem, że nie mogę wygrać TT z powodu jakiejś bariery psychologicznej. Prowadziłem w wyścigu Senior i widziałem tablicę z informacją P1 +7, co oznaczało, że jadący za mną rywal miał siedem sekund straty. Jechałem na maksa, odbijałem się od krawężników i niemal ocierałem o ściany. Kiedy pojawiła się następna tablica i zobaczyłem, że moja przewaga stopniała, pomyślałem sobie: "Przynajmniej na mecie nie będzie całego tego cyrku". Pamiętam, że znajdowałem się wtedy w sekcji Guthrie’s Memorial. Nie chciałem, żeby ktokolwiek się nade mną rozczulał, nie chciałem udzielać wszystkich tych wywiadów. Gdy tylko w mojej głowie zaświtała ta myśl, było po wyścigu. Straciłem szansę na zwycięstwo.

Kiedy wyjeżdżam z TT rozczarowany wynikami, myślę sobie: "To tylko wyścigi motocyklowe. Przestań się tym zamartwiać i wracaj do normalnej pracy, napraw kilka ciężarówek".

W ten sposób zyskuję wymówkę. Zawsze mogę powiedzieć, że to nie moja praca. "Przecież mam normalną robotę. Może i jeżdżę beznadziejnie, ale na co dzień mam pracę i mogę do niej wrócić. Jestem zwykłym mechanikiem ciężarówek". W sumie to prawda. Często to sobie powtarzam, żeby za bardzo nie odlecieć. Mam już 32 lata, więc nie zostanę nagle zawodowym kierowcą wyścigowym. Nie chciałbym tego za żadne skarby. W sumie niezłe jaja. "To czym się zajmujesz? Przez piętnaście weekendów w roku jeździsz sobie w kółko? Ha, ha!".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr