tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin zalicza wypadek w Bonneville
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin zalicza wypadek w Bonneville

Autor: Lovtza 2016.09.19, 13:27 Drukuj

Guy Martin zaliczył upadek podczas próby bicia rekordu na słonych równinach Bonneville. Brytyjczyk stracił kontrolę nad swoją maszyną i jego Infor Rocket Streamliner wylądował na deskach, a konkretnie na soli. Na szczęście bez poważnych konsekwencji dla zawodnika. Triumph skomentował zajście:

"Trudne warunki na torze Bonneville Salt Flats okazały się po raz kolejny wyzwaniem podczas ostatniego etapu próby bicia rekordu prędkości podjętej przez Triumph Motorcycles. Wyjazd zawodnika Guya Martina do przejazdu według specyfikacji FIM rozpoczął się przy znaczniku numer 9 przy bezchmurnym niebie i w słońcu.

Guy rozpoczął płynnie, osiągając dużą prędkość na pierwszej mili, lecz Triumph Infor Rocket Streamliner stracił przyczepność na mokrej sekcji solnej równiny. Tylne koło wpadło w poślizg, sprawiając że streamliner przewrócił się na tor. Guy nie odniósł żadnych obrażeń, ale pojazd wymagał będzie teraz pełnej inspekcji, przed podjęciem kolejnych prób.

Będziemy informowali Was na bieżąco o następnych krokach i dziękujemy za Wasze wsparcie."

NAS Analytics TAG

Guy skomentował wypadek w sposób dla siebie charakterystyczny:

"To wszystko części tej pracy, prawda? Tak to czujemy. Wydaje mi się, że gdyby to było łatwe do zrobienia, to każdy by to już zrobił. Mamy zatem przygotowany nowy plan i ruszamy z nim tak szybko jak tylko będziemy mieli na to szansę."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr