tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Google Glass na motocyklu - pomoc czy zagrożenie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Google Glass na motocyklu - pomoc czy zagrożenie?

Autor: Lovtza 2014.03.13, 10:39 3 Drukuj

Google Glass jeszcze nie wszedł do powszechnego użytku, a już zdążył wzbudzić gorączkową dyskusję przetaczającą się przez takie obszary jak prawa autorskie, poszanowanie prywatności, na bezpieczeństwie skończywszy. Ten ostatni obszar w sposób szczególny dotyczy motocyklistów, którzy teoretycznie mogliby wykorzystywać Google Glass w czasie jazdy na motocyklu jako system nawigacyjny. Jak to działałoby w praktyce? Rzućcie okiem:

NAS Analytics TAG

Wnioski jakie wysnuwa autor tego wideo są na swój sposób oczywiste. Z jednej strony urządzenie rzeczywiście może być przydatne i jest w stanie dostarczać w czasie rzeczywistym dużej ilości informacji, z drugiej jednak strony może rozpraszać, a tym samym mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo motocyklisty. Co wy sądzicie o takim wykorzystaniu Google Glass?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę