tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gama motocykli Triumph Bonneville zaprezentowana w edycji Gold Line na sezon 2022
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gama motocykli Triumph Bonneville zaprezentowana w edycji Gold Line na sezon 2022

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.26, 19:03 Drukuj

Triumph przedstawił osiem modeli ze swojej klasycznej serii, które pojawią się w odsłonie o wdzięcznej nazwie Gold Line, ale w tym przypadku ma to niewiele wspólnego ze złotem.

Gold Line to sztuka malowania złotych linii, która wymaga doświadczenia, cierpliwości i pewnej ręki. Najpierw pokrywa się powierzchnię dwoma kolorami, ale bez linii styku. Następnym krokiem jest poprowadzenie złotej linii przy pomocy jednego, nieprzerwanego pociągnięcia. Artysta korzysta ze specjalistycznego pędzelka o miękkim włosiu i ostro ściętej końcówce. Po namalowaniu, pasek jest dodatkowo zabezpieczany lakierem bezbarwnym. Farby powstają ze zmieszania mocnego koloru z lakierem celulozowym, co pozwala na uzyskanie odpowiedniej konsystencji.

NAS Analytics TAG

Każdy motocykl będzie podpisany inicjałami artysty, który go malował. Seria Gold Line nie będzie limitowana ilościowo, ale za to pojawi się ograniczenie czasowe - motocykle będą sprzedawane tylko przez rok. W edycji Gold Line pojawią się takie modele jak Bonneville T100, Street Scrambler, Bonneville Speedmaster, Bonneville Bobber, Bonneville T120 oraz T120 Black, a także Scrambler 1200 XC i XE. Ceny motocykli w wersji Gold Line startują od 52 900 PLN za model Bonneville T100.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr