tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Triumph z mniejszymi silnikami ju s w fazie testw. Co z motocyklami elektrycznymi?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Triumph z mniejszymi silnikami ju s w fazie testw. Co z motocyklami elektrycznymi?

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.21, 20:21 Drukuj

Triumph tak jakby zapowiedział nowości z innej beczki - chodzi tu o motocykle z silnikami o pojemnościach od 250 do 700 cm3 oraz motocykle elektryczne brytyjskiego producenta. Słowa dyrektora marki możemy potraktować jako zapowiedź zapowiedzi.

Miles Perkins przede wszystkim uspokoił, że prace nad nowymi motocyklami idą zgodnie z planem. Maszyny są opracowywane wspólnie z Bajaj, więc zapewnił również, że nie ma powodów do niepokoju w kwestii ich jakości. Producent nie będzie się koncentrował tylko na rynkach azjatyckich, więc maszyny trafią również do europejskich salonów. Miles powiedział między innymi, że Bajaj i Triumph nadają na tych samych falach, jeśli chodzi o wartości i priorytety. Możemy się więc spodziewać obiecujących efektów współpracy.

NAS Analytics TAG

Jeśli chodzi o motocykl elektryczny, to jest on wciąż w fazie prototypu, który ma oznaczenie TE-1. Platforma jest stale testowana i rozwijana, ale Miles nie pozostawia złudzeń - jeszcze przez długie lata pozostanie w fazie projektowania. Zapewne producent chce przyjrzeć się wszystkim nowym technologiom napędów i baterii, zanim zdecyduje, co powinno trafić do motocykli sprzedawanych w salonach. Można się spodziewać, że pogoń za ulepszeniami skończy się znalezieniem uniwersalnych rozwiązań na miarę kaset VHS czy płyt CD. Jednocześnie Miles zapowiada, że jak tylko projekt wejdzie w fazę, którą można pokazać, to Triumph objawi go światu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr