tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fun & Safety - trening Hondy za tydzień w Lublinie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fun & Safety - trening Hondy za tydzień w Lublinie

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.07.01, 13:21 3 Drukuj

W dniach 9-10. lipca 2011 Honda Poland zaplanowała kolejną odsłonę  motocyklowej imprezy Honda Fun and Safety, która podobnie jak ostatnim razem, odbędzie się na torze kartingowym w Lublinie nieopodal Zalewu Zemborzyckiego.

Osoby biorące udział w imprezie, podzielone na bardziej i mniej zaawansowane grupy będą miały okazję w bezpiecznych warunkach spróbować swoich sił i pojeździć na torze. Dodatkowo na uczestników czekał będzie symulator jazdy Honda Riding Trainer oraz nowe modele marki Honda. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami zapraszamy na stronę Hondy. Czasu pozostało niewiele, a liczba wolnych miejsc jest ograniczona.

honda cbr 250 R tor Lublin
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę