tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Hondą po torze Lublin - Fun and Safety 2011 rozpoczęte
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z Hondą po torze Lublin - Fun and Safety 2011 rozpoczęte

Autor: Informacja prasowa 2011.06.14, 22:36 1 Drukuj

Po raz pierwszy w tym sezonie Honda Poland zorganizowała motocyklową imprezę z cyklu Honda Fun & Safety, gdzie w bezpiecznych warunkach uczestnicy mogli przekonać się, czym jest prawdziwa przyjemność jazdy motocyklem.

NAS Analytics TAG

Impreza odbyła się w sobotę i niedzielę, 10-11 czerwca 2011 r., na terenie toru kartingowego nieopodal Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Po raz szósty Honda Fun & Safety przyciągnęła tak wielu chętnych, że pojemność - tym razem lubelskiego obiektu - została całkowicie zapełniona motocyklami od rana, aż do samego końca imprezy. Ze względu na duże zainteresowanie, ilość miejsc była ograniczona, a uczestnicy zgłaszali się wcześniej poprzez specjalnie przygotowany formularz zamieszczony na stronie organizatora. Wszyscy obecni mogli najeździć się do upadłego, poprawić własne umiejętności jazdy oraz sprawdzić, jak bardzo potrafią składać w zakrętach swoje motocykle, a także testowe nowości Hondy na rok 2011. W trakcie przerwy, na podstawie zrobionych w trakcie sesji na torze zdjęć, omawiano jak uczestnicy powinni poprawić swoją pozycję na motocyklu. Dodatkowo dla osób zainteresowanych, Honda Poland przygotowała testy systemu C-ABS wykorzystywanego w motocyklach Hondy oraz symulatora jazdy Honda Riding Trainer.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne Honda Fun & Safety, które odbędzie się w dniach 9-10. lipca 2011 również na torze w Lublinie. Więcej informacji znaleźć można na stronie Hondy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
CBR 600F na torzecbr 600 f 2011 lublin
fun and safety honda cbr250rhonda cb1000r lublin
honda fun and safety - tor lublin 2011honda hornet tor lublin
impreza na torze lublin - honda fun and safetykolano fun and safety - honda
tor lublin fun and safety HondaVFR na torze lublin
wyklady fun safetyzlozenie tor lublin honda
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę