tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotograficzny konkurs żużlowy - eksperci zaczynają wybierać
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotograficzny konkurs żużlowy - eksperci zaczynają wybierać

Autor: Informacja prasowa 2010.02.01, 18:04 Drukuj

Pierwsze prace konkursowe napłynęły już do organizatorów konkursu „Żużlem w obiektyw - otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku". Fotografie można wysyłać do 5. marca

Pierwsze prace konkursowe napłynęły już do organizatorów konkursu „Żużlem w obiektyw - otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku". Warszawskie Towarzystwo Speedwaya na fotografie czeka do 5. marca. Później wszystkie prace konkursowe zostaną ocenione przez honorowe jury, które stanie przed trudnym zadaniem wyboru najlepszego zdjęcia konkursowego. W komisji znaleźli się zawodowi fotografowie, gwiazdy sceny oraz przedstawiciele sponsorów i patronów merytorycznych.

Bez najmniejszych oporów na udział w komisji zgodził się Doman Nowakowski, scenarzysta filmowy, który w popularnym serialu „39 i pół" doskonale zaprezentował oblicze sportu żużlowego. Doman Nowakowski, który po zdobyciu tytułu mistrzowskiego przez Falubaz Zielona Góra w ubiegłym roku zorganizował w Warszawie świętowanie tego sukcesu z miejscowymi kibicami, zaprosił również do komisji swoich serdecznych przyjaciół i znajomych. Wśród nich znalazł się m.in. Tomasz Lis. Ambasador polskiego żużla w ostatnim czasie wręczył statuetkę za zajęcie siódmego miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego Sportowca Roku samemu Tomaszowi Gollobowi. Zdjęcie roku wybiorą również znani z ekranów telewizyjnych, Rafał Bryndal oraz Maciej Dowbor.

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya zaprosiło również do współpracy zawodowych fotografów, którzy będą czuwali nad odpowiednim przebiegiem konkursu. Rafał Paszek, Tomasz Sobczak, Tomasz Wawer oraz Paweł Kaczkowski gwarantują, że tytuł otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku trafi rzeczywiście do autora najlepszej fotografii. Prace konkursowe będzie można także oglądać w czasie wystaw, które będą stanowiły uwieńczenie konkursu.

W komisji znaleźli się również wielcy przyjaciele WTS-u, którzy na każdym kroku deklarują swoje wsparcie dla inicjatywy reaktywacji sportu żużlowego w Warszawie. Adam Krużyński, Jan Dziedziczak oraz Romuald Chałas z radością przyjęli zaproszenia do honorowego jury. Znaleźli się w nim również przedstawiciele sponsorów: Ewa Berus i Leszek Ruta, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.

Przypominamy, że główną nagrodą w konkursie jest skuter marki Kingway Comaro 50 cc. Do wygrania są także bilety na żużlowe Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia można znaleźć na platformie konkursowej www.zuzlemwobiektyw.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę