tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wybierz OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku i wygraj markowy skuter!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wybierz OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku i wygraj markowy skuter!

Autor: Informacja pracowa 2010.01.20, 22:35 Drukuj

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Żużlem w Obiektyw. OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku"! Prace konkursowe może nadsyłać każdy, dla kogo aparat fotograficzny jest nieodłączonym towarzyszem wizyt na stadionach żużlowych. Najlepszej fotografii nadany zostanie tytuł „OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku", a jej autor otrzyma w nagrodę markowy skuter. Do wygrania także bilety na Grand Prix w Lesznie oraz Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie. Najlepsze prace wybierze honorowe jury, w skład którego weszli m.in. Doman Nowakowski, Tomasz Lis, Rafał Bryndal, Maciej Dowbor, Leszek Ruta, Adam Krużyński i Jan Dziedziczak.

„Żużlem w obiektyw. OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku" to kolejna inicjatywa Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya. - W sezonie zimowym wszyscy żyjemy wspomnieniami. Stare zdjęcia wrzucamy do szafy, ale warto je teraz odkurzyć. Dzięki wspaniałym sponsorom mamy do zaoferowania wszystkim uczestnikom naprawdę atrakcyjne nagrody. Złotym sponsorem konkursu fotograficznego jest serwis OtoMoto.pl - mówi Przemysław Bocianowski, organizator konkursu. W konkursie przewidziano trzy kategorie: Park maszyn, Trybuny oraz Tor. Do każdej kategorii można zgłosić maksymalnie 3 prace.

Laureaci w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody w postaci zestawów zawierających bilety na Grand Prix w Lesznie, Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie oraz książki o tematyce motocyklowej. - Honorowe jury wybierze najlepsze zdjęcie, które otrzyma tytuł „OtoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku", a autor otrzyma w nagrodę markowy skuter. Przez internautów przyznana zostanie również nagroda publiczności. W konkursie udział może wziąć każdy, zarówno profesjonalista, jak i amator, bez względu na wiek czy doświadczenia związane z fotografią - informuje Wojciech Jankowski, wiceprezes Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya. W jury konkursowym znajdują się również profesjonalni fotografowie: Rafał Paszek i Tomasz Sobczak. Regulamin konkursu oraz wymagania techniczne dotyczące nadsyłanych prac znajdują się na stronie konkursowej dostępnej pod adresem: http://www.zuzlemwobiektyw.pl/. Na prace konkursowe organizatorzy czekają do 5 marca.

W drugim tygodniu marca odbędzie się głosowanie publiczności. Tydzień przed inauguracją sezonu ligowego zorganizowana zostanie wystawa, podczas której wręczone zostaną nagrody dla autorów wyróżnionych prac. - Patronem merytorycznym konkursu został Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Wystawa prac konkursowych odbędzie się na terenie węzła komunikacyjnego Młociny. Ta przesiadkowa stacja metra to miejsce, gdzie dziennie przemieszczają się setki tysięcy ludzi. Wystawa będzie miała niestandardowy charakter, gdyż chcemy ukazać fotografie żużlowe jako dzieła sztuki - zaznacza Wojciech Jankowski. Wystawa będzie możliwa do obejrzenia na terenie wspomnianej stacji metra przez 10 dni. Następnie wystawa przeniesiona zostanie w kolejne miejsce w Warszawie, a w późniejszym okresie będzie można ją oglądać w jednym z ośrodków żużlowych. O szczegółach związanych z wystawami będziemy informowali na bieżąco.

Po zakończeniu konkursu w porozumieniu z Wydawnictwem Komunikacji i Łączności, które jest sponsorem konkursu, wydany zostanie okolicznościowy album. Sponsorami konkursu są: OtoMoto.pl, Wydawnictwo Komunikacji i Łączności, Unia Leszno, Stal Gorzów. Patronat merytoryczny nad konkursem objęli: Polski Związek Motorowy, Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie oraz Speedway Ekstraliga. Patronat medialny sprawują: TVP Sport, Tygodnik Żużlowy, portal motocyklowy Ścigacz.pl oraz dziennik internetowy speedway.info.pl. Parterami konkursu są kluby żużlowe: Falubaz Zielona Góra, Włókniarz Częstochowa, Unia Tarnów, Start Gniezno, TŻ Lublin i KSM Krosno. Organizatorem konkursu jest Warszawskie Towarzystwo Speedwaya.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę