tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał gruzińskiego Mam Talent - Stunter13 walczy ze ¶niegiem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał gruzińskiego Mam Talent - Stunter13 walczy ze ¶niegiem

Autor: Alonzo 2017.01.29, 17:37 Drukuj

Stunter13 jest aktualnie w Gruzji, gdzie walczy o zwycięstwo w finale "Mam talent" - Georgia’s got Talent. Walka będzie o tyle trudna, że w ostatnim czasie Gruzję nawiedziły opady śniegu. W efekcie Stunter musi nie tylko pokazać, że ma talent, ale również musi poradzić sobie z jazdą w arcytrudnych warunkach. Stawianie motocykla na tylne koło, czy tez palenie gumy, może być niezwykle trudne na mokrej nawierzchni przy ujemnych temperaturach.

Przebieg rywalizacji możecie śledzić na stronie Facebook:

https://www.facebook.com/nichieri

Przypominamy też, jak wyglądał półfinałowy przejazd Stutnera 13, który dał mu miejsce w finale:

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę