tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przejazd, który dał finał Stunterowi 13 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przejazd, który dał finał Stunterowi 13

Autor: M.B. 2017.01.19, 10:37 1 Drukuj

Niedawno informowaliśmy was, że Stunter 13 dostał się do finału gruzińskiego programu typu talent show, nagrywanego w stolicy tego kraju - Tbilisi. Nie dysponowaliśmy nagraniem przejazdu, który zrobił tak pozytywne wrażenie na sędziach.

NAS Analytics TAG

W sieci pojawił się jednak już występ Rafała Pasierbka. Zobaczcie go koniecznie. Myślę, że sędziowie mieli rację, że chcą zobaczyć Rafała w finale… Zobaczcie jak rodzi się polska gwiazda w gruzińskiej telewizji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę