tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał Castrol #BeThe1 - wrocławskie warsztaty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał Castrol #BeThe1 - wrocławskie warsztaty

Autor: Beavis 2015.11.13, 13:20 Drukuj

Dziesięciu finalistów wybrało się do Wrocławia na finałowe warsztaty, które były częścią akcji Castrol #BeThe1. Teraz pozostaje wybrać trójkę zwycięzców…

Dziesięciu finalistów wyłonionych spośród ośmiuset uczestników akcji Castrol #BeThe1 spotkało się w zeszły weekend we Wrocławiu. Powód? Podsumowanie akcji #BeThe1 oraz organizowane przez Castrola warsztaty, które prowadzili wspierani przez markę zawodnicy - Łukasz Kurowski i Hubert Dylon aka Raptowny.

Zanim jednak zasiedliśmy wieczorem do stołu by porozmawiać o sposobach promocji i poszukiwania sponsorów, najpierw do wykonania było sporo pracy, zwłaszcza dla uczestników #BeThe1. Castrol przygotował niespodziankę - ogromny mural z finalistami na ścianie bloku przy ul. Dubois. Pogoda trochę pokrzyżowała plany i na nasz przyjazd mural nie był jeszcze w pełni wykończony (duża wilgoć i kosmiczna mgła). Mimo wszystko prezentował się bardzo majestatycznie, a z podesłanych przez naszych czytelników zdjęć wynika, że został już skończony. Teraz, przez najbliższe kilka tygodni, będzie można go oglądać, więc jeśli jesteście z Wrocławia koniecznie wybierzcie się na jesienny spacer po okolicy.

Castrol #BeThe1 - Top10:

 • Adrian Andrzejak
 • Ewelina Szkudlarek
 • Monika Fryc
 • Marcin Wrzesiński
 • Wojciech Styczyrz
 • Dominik Zajdel
 • Mateusz Otręba
 • Tomasz Rysio
 • Konrad Grzybowski
 • Marcin Wojciechowski

We Wrocławiu uczestnicy #BeThe1 mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Profesjonalna ekipa filmowa przygotowywała wideo z finalistami, w tym wywiady, ujęcia z drona i wszystko, co tylko można sobie wyobrazić. Klip będzie gotowy już nie długo. Po sesjach zdjęciowych, w piątek popołudniu, rozpoczęliśmy warsztaty. Na pierwszy ogień poszli zawodnicy Castrola, Łukasz Kurowski i Raptowny. Opowiadali oni w szczegółach o rozwoju swoich karier sportowych, współpracy ze sponsorami, współpracy z mediami, największych sukcesach i największych porażkach. Castrolowi finaliści wszystko pilnie notowali, zadając często zaskakująco sprecyzowane pytania.

Później przyszedł czas na prezentację przygotowaną przez ekipę Ścigacz.pl, w której rozmawialiśmy o roli mediów w życiu sportowca, ogromnej roli mediów społecznościowych oraz budowaniu wizerunku. Na sam koniec Damian Śmigielski opowiadał o technologi, jaką Castrol używa w swoich olejach.

Z finałowej dziesiątki wyłoniona zostanie trójka zwycięzców, która w przyszłym roku otrzyma wsparcie ze strony Castrola. My już mamy swoje typy, a wy? Więcej o Castrol #BeThe1 przeczytasz na dedykowanej stronie akcji.

Foto: Ideamo, autor

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
castrol bethe1 finaliscicastrol bethe1 kurowski raptowny
castrol bethe1 selfiecastrol bethe1 uczestnicy
castrol bethe1 warsztatucastrol bethe1 wywoad
castrol bethe1 muralcastrol bethe1 projekt
castrol bethe1 monikacastrol bethe1 monika mural
castrol bethe1castrol bethe1 dron
castrol bethe1 fociacastrol bethe1 making of
castrol bethe1 ewelina szkudlarekcastrol bethe1 projekt muralu
castrol bethe1 monikacastrol bethe1 rychu
castrol bethe1 rysiocastrol bethe1 wywiady domino
castrol bethe1 wywiadycastrol bethe1 monia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę