tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kto już wygrał w konkursie Castrol #BeThe1?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kto już wygrał w konkursie Castrol #BeThe1?

Autor: Informacja prasowa 2015.07.20, 10:18 Drukuj

Chcecie wiedzieć, kto zgarnął nagrody z dwóch wyzwań Castrol #BeThe1?

W majowym wyzwaniu "Ćwiczenie czyni mistrza" do wygrania były 3 zestawy od SONY. W każdym z nich kamerka Sony Action Cam AS200VR, słuchawki oraz przenośna ładowarka do telefonu.

NAS Analytics TAG

Konrad, Rychu i Wojciech mogą od teraz nagrywać swoje treningi z każdej perspektywy, a Marcin "Wojciech" Wojciechowski już to zrobił:

W czerwcu natomiast zawodnicy walczyli o komplet opon od Dunlop. Opony są już w drodze do Wojciecha (znów wygrał), Rycha (on również) i Wojciecha Freestyle

Do końca lipca trwa wyzwanie "Jak Cię widzą, tak Cię lajkują". Do zgarnięcia są 3 pary spodni motocyklowych Draggin Jeans HOLESHOT. To prawdopodobnie najlepsze spodnie na rynku!

Wystarczy pokazać swój motocykl przed i po motospa. Pierwszych 20 uczestników otrzymało pomoce dydaktyczne w postaci produktów Castrol do pielęgnacji maszyn.

Nie czekajcie! Nagrody same się nie wygrają!

Wejdźcie na http://castrol.scigacz.pl/bethe1

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę