tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kto już wygrał w konkursie Castrol #BeThe1? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kto już wygrał w konkursie Castrol #BeThe1?

Autor: Informacja prasowa 2015.07.20, 10:18 Drukuj

Chcecie wiedzieć, kto zgarnął nagrody z dwóch wyzwań Castrol #BeThe1?

W majowym wyzwaniu "Ćwiczenie czyni mistrza" do wygrania były 3 zestawy od SONY. W każdym z nich kamerka Sony Action Cam AS200VR, słuchawki oraz przenośna ładowarka do telefonu.

Konrad, Rychu i Wojciech mogą od teraz nagrywać swoje treningi z każdej perspektywy, a Marcin "Wojciech" Wojciechowski już to zrobił:

W czerwcu natomiast zawodnicy walczyli o komplet opon od Dunlop. Opony są już w drodze do Wojciecha (znów wygrał), Rycha (on również) i Wojciecha Freestyle

Do końca lipca trwa wyzwanie "Jak Cię widzą, tak Cię lajkują". Do zgarnięcia są 3 pary spodni motocyklowych Draggin Jeans HOLESHOT. To prawdopodobnie najlepsze spodnie na rynku!

Wystarczy pokazać swój motocykl przed i po motospa. Pierwszych 20 uczestników otrzymało pomoce dydaktyczne w postaci produktów Castrol do pielęgnacji maszyn.

Nie czekajcie! Nagrody same się nie wygrają!

Wejdźcie na http://castrol.scigacz.pl/bethe1

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę