tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol #BeThe1 - znamy zwycięzców! NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Castrol #BeThe1 - znamy zwycięzców!

Autor: Beavis 2015.12.16, 09:58 Drukuj

Ewelina Szkudlarek, Marcin Wojciechowski i Tomasz Rysio - to trójka zwycięzców akcji Castrol #BeThe1.

Nieco ponad miesiąc temu spotkaliśmy się z czołową dziesiątką uczestników akcji Castrol #BeThe1 przy okazji wrocławskich warsztatów organizowanych przez markę. Z ponad 800. sportowców z całej Polski wybrano dziesiątkę, a z dziesiątki - zwycięską trójkę. Z rozmów z organizatorami wynikało jasno: wybór był ciężki, a rywalizacja zacięta.

NAS Analytics TAG

Trójka zwycięzców to zawodniczka enduro Ewelina Szkudlarek, Marcin Wojciechowski ścigający się w WMMP oraz Tomasz Rysio, specjalista od supermoto. Więcej o zwycięzcach przeczytacie tutaj:

Przed zawodnikami emocjonujący sezon napędzany przez markę Castrol. Więcej o nagrodach już niedługo. Z tego miejsca warto także pogratulować całej dziesiątce finalistów #BeThe1, którzy włożyli i nadal wkładają bardzo dużo pracy w realizację swoich marzeń. Gratulujemy!

10,5h ciężkiej pracy na #BeThe1 Uczestnicy zmęczeni, ale zadowoleni. Teraz idziemy w miasto! #wroclaw #wroclove @castrolpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ścigacz.pl (@scigacz_pl)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę