tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol #BeThe1 - znamy zwycięzców!

Castrol #BeThe1 - znamy zwycięzców!

Autor: Beavis 2015.12.16, 09:58 Drukuj

Ewelina Szkudlarek, Marcin Wojciechowski i Tomasz Rysio - to trójka zwycięzców akcji Castrol #BeThe1.

Nieco ponad miesiąc temu spotkaliśmy się z czołową dziesiątką uczestników akcji Castrol #BeThe1 przy okazji wrocławskich warsztatów organizowanych przez markę. Z ponad 800. sportowców z całej Polski wybrano dziesiątkę, a z dziesiątki - zwycięską trójkę. Z rozmów z organizatorami wynikało jasno: wybór był ciężki, a rywalizacja zacięta.

Trójka zwycięzców to zawodniczka enduro Ewelina Szkudlarek, Marcin Wojciechowski ścigający się w WMMP oraz Tomasz Rysio, specjalista od supermoto. Więcej o zwycięzcach przeczytacie tutaj:

Przed zawodnikami emocjonujący sezon napędzany przez markę Castrol. Więcej o nagrodach już niedługo. Z tego miejsca warto także pogratulować całej dziesiątce finalistów #BeThe1, którzy włożyli i nadal wkładają bardzo dużo pracy w realizację swoich marzeń. Gratulujemy!

10,5h ciężkiej pracy na #BeThe1 Uczestnicy zmęczeni, ale zadowoleni. Teraz idziemy w miasto! #wroclaw #wroclove @castrolpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ścigacz.pl (@scigacz_pl)

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę