tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I runda Mistrzostw i Pucharu Polski w Supermoto z Rychem
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

I runda Mistrzostw i Pucharu Polski w Supermoto z Rychem

Autor: Beavis 2016.05.12, 09:35 Drukuj

Tomasz "Rychu" Rysio zabiera nas na pierwszą rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto, która odbyła się w Bydgoszczy.

7. maja w Bydgoszczy odbyła się otwierająca sezon runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polsku Supermoto. Jednym z zawodników startujących w imprezie był wspierany przez Ścigacz.pl Tomasz "Rychu" Rysio, który ku naszej uciesze zdobył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Żeby jednak nie przedłużać, zobaczcie jak wyglądała rywalizacja podczas pierwszej rundy. Rychu startował w klasie C2 Pucharu Polski:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę