tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ferrari pracuje nad motocyklem? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ferrari pracuje nad motocyklem?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.02, 13:30 1 Drukuj

Niestety nie doniesiemy Wam o testach doładowanego motocykla na torze Fiorano. Jednak w sieci pojawiły się właśnie informacje o wniosku patentowym wystosowanym przez Ferrari, który dotyczy... silnika V2. Zdjęcia poglądowe pokazuję coś, co wygląa jak soft chopper z lat 80-tych, ale jak twierdzi Internet, jest to tylko przykład na pokazanie konfiguracji ewentualnego silnika. Autorem projektów patentowych jest włoski projektant Favaretto Fabrizio, który twierdzi, że opracował nowy silnik, w którym zbędne są wałki wyrównoważające, co ma w znaczy sposób obniżyć masę potencjalnej jednostki napędowej.

Ale teraz najlepsze. Ferrari zastrzegło również nazwę "Cavallino". Nazwa ta z języka włoskiego oznacza kucyka. Spekulacje aż same cisną się na usta. Nie sugerujmy się bardzo niefortunnym szkicem. Wyobraźmy sobie jednak, co jeśli Ferrari faktycznie wypuści motocykl? Niech to na przykład będzie totalnie seksowny superbike z silnikiem widlastym, w kolorze krwistoczerwonym. Czy Bolończycy powinni wykupić antystresowe leki na receptę?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę