tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Enduro GP: zawodnicy Metzelera zdobywaj pi tytuw mistrzowskich [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Enduro GP: zawodnicy Metzelera zdobywaj pi tytuw mistrzowskich [VIDEO]

Autor: Informacja prasowa 2020.11.16, 11:36 Drukuj

W klasie GP nowym mistrzem, po brawurowym zakończeniu sezonu, został Steve Holcombe. Andrea Verona został mistrzem w klasie E1, Steve Holcombe zdobył pierwszy tytuł w klasie E2 dla Bety, Brad Freeman wygrał klasę E3, a Roni Kytonen zdobył tytuł w klasie Junior1. Można więc śmiało powiedzieć, że Metzeler i jego zawodnicy zdominowali sezon 2020.

Czwarta i ostatnia runda Mistrzostw Świata Enduro ponownie odbyła się w Marco de Canoveses, małym miasteczku kilka kilometrów od Porto. Trasa i trzy testy specjalne okazały się być bardzo wymagające, szczegolnie z powodu ulewnego deszczu, który spadł w niedzielę. Zawodnicy, ze względu na warunki, śliską nawierzchnię i duże błoto ścigali się na miękkiej wersji opon Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME.

NAS Analytics TAG

W klasie GP Steve Holcombe, miał przed ostatnią rundą zaledwie 4 punkty przewagi nad swoim kolegą z zespołu, Bradem Freemanem. Obaj mocno walczyli przez cały weekend. W sobotę Steve Holcombe stracił pierwsze miejsce w ostatnim teście specjalnym na rzecz Freemana. W niedzielę Brad Freeman wystartował z myślą o zdobyciu tytułu, jednak w ostatnim teście, kiedy miał go już prawie w kieszeni, popełnił błąd i praktycznie podarował tytuł mistrzowski Steve'owi Holcombe.

O tytuł w klasie E1 równieź walczyli dwaj zawodnicy Metzeler: Thomas Oldrati i Andrea Verona. W Marco de Canaveses Andrea Verona zdominował oba dni zawodów, co dało mu tytuł mistrza świata. Dwóch motocyklistów Metzelera postawiło na METZELER MCE 6 DAYS EXTREME w miękkiej wersji, aby zmierzyć się ze śliskim terenem podczas weekendu w Portugalii.

Steve Holcombe zdominował klasę E2 i pod koniec pierwszego dnia zawodów miał już zapewniony tytuł mistrza świata w tej klasie. Pierwszego dnia Anglik dopisał szóste zwycięstwo do swojego konta, ale następnego dnia to Josep Garcia zdołał stanąć na najwyższym stopniu podium. Natomiast Brad Freeman, zdobył swój drugi z rzędu tytuł mistrza świata w klasie E3, dominując od startu do mety i wygrywając w oba dni.

Roni Kytonen wywalczył tytuł w klasie Junior 1, wspinając się na ostatni stopień podium w klasie Junior.

Enduro GP klasyfikacja sezonu 2020

Klasa Enduro GP

HOLCOMBE Steve 146
FREEMAN Brad 140
VERONA Andrea 100

Klasa E1

VERONA Andrea 151
OLDRATI Thomas 141
MEGAIN Antoine 112

Klasa E2

HOLCOMBE Steve 154
LARRIEU Loic 116
MCCANNEY Daniel 114

Klasa E3

FREEMAN Brad 160
BETRIEU Jaume 134
BASSET Antoine 104

Klasa Junior

MAC DONALD Hammish 151
ESPINASSE Thèophile 120
KYTONEN Roni 97

Video z piewszego dnia drugiego GP Portugalii

Video z drugiego dnia drugiego GP Portugalii

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr