tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny skuter Yamaha E01 - szkice patentowe trafiy do sieci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny skuter Yamaha E01 - szkice patentowe trafiy do sieci

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.05, 07:34 Drukuj

Do sieci wyciekły szkice patentowe nadchodzącego elektrycznego skutera Yamahy, który będzie miał oznaczenie E01. Na pojawienie się tego pojazdu czekamy od 2019 roku.

Yamaha R01 została zaprezentowana jako koncept w 2019 roku, a dopiero w lutym producent zdecydował się na zarejestrowanie znaku towarowego. Najważniejszą cechą nowego pojazdu może być gotowość do stosowania wymiennych baterii, ponieważ Yamaha weszła w skład porozumienia producentów, które ma na celu ustandaryzowanie akumulatorów. To sprawi, że korzystanie z elektrycznych jednośladów stanie się przyjemniejsze.

NAS Analytics TAG

Szkice patentowe prawdopodobnie pokazują ostateczny kształt modelu E01. Uwagę przykuwają światła LED w stylu Yamahy R1. Gniazdo umożliwiające podłączenie skutera do prądu umieszczono pod elementem wyglądającym jak reflektor. Minusem z pewnością będzie niewielki schowek. Szyba jest całkiem spora, a dla wygody skuter będzie wyposażony zarówno w nóżkę boczną jak i stopkę centralną.

Szkice patentowe pokazujące Yamahę E01 zostały złożone już w 2019 roku, ale dopiero teraz opublikowało je japońskie biuro patentowe. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to E01 trafi do sprzedaży w 2022 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr