tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Yamaha XSR 125 pojawi si w sprzeday i moe trafi do salonw w Europie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Yamaha XSR 125 pojawi si w sprzeday i moe trafi do salonw w Europie

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.07, 06:52 Drukuj

Yamaha złożyła wnioski homologacyjne na motocykl Yamaha XSR 125. Z danych technicznych wynika, że specyfikacja silnika może spełniać wymagania normy emisji spalin Euro 5.

Poza motocyklami FB Mondial nie ma na rynku zbyt wielu ciekawych propozycji maszyn w stylu retro dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Tutaj z pomocą mogłaby przyjść Yamaha XSR 125. Dokumenty homologacyjne motocykla wskazują, że może on spełniać wymagania unijnych urzędników odnośnie emisji spalin, a to byłaby doskonała wiadomość dla europejskich klientów.

NAS Analytics TAG

Jak informuje portal BikeDekho.com, według złożonych deklaracji Yamaha XSR 125 miałaby mieć taki sam silnik jak modele R125 i MT-125. To oznacza, że byłby to chłodzony cieczą motor o maksymalnej mocy 14,9 KM osiąganej przy 10 000 obr./min., a maksymalny moment obrotowy wynosi 11,5 Nm przy 8000 obr./min. Indyjskie media dość śmiało twierdzą, że maszyna miałaby zadebiutować jeszcze w trzecim kwartale bieżącego roku.

Informacje z dokumentów są dość precyzyjne i wskazują, że motocykl będzie dzielił ramę z pozostałymi maszynami z serii 125, ale przednia opona będzie szersza i ma mieć wymiary 110/70-17 zamiast 100/80-17. Oprócz tego, wysokość motocykla ma być taka sama jak w MT-125. Jeszcze w ubiegłym roku japoński magazyn Young Machine mówił o możliwym pojawieniu się modelu XSR300. Pozostaje nam liczyć, że w tym roku Yamaha pozytywnie nas zaskoczy w temacie nowości z serii XSR z silnikami o małych pojemnościach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr