tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Yamaha Bolt R Spec. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Yamaha Bolt R Spec. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.27, 07:40 Drukuj

Yamaha przedstawiła nowe rozdanie w segmencie cruiserów - model Bolt w wersji R Spec. Raczej nie mamy co liczyć na pojawienie się go w Europie, ale może producent nas zaskoczy na fali niedawnej premiery Hondy Rebel 1100.

Yamaha Bolt R Spec jest napędzana przez chłodzony powietrzem silnik V-twin o pojemności 941 cm3 i mocy 54 koni mechanicznych, który współpracuje z pięciobiegową skrzynią. Maksymalny moment obrotowy wynosi 80 Nm i jest dostępny przy 3000 obr./min. Moc jest przekazywana na tylne koło za pomocą pasa napędowego. Masa motocykla z płynami i paliwem wynosi 252 kg, a pojemność zbiornika paliwa to 13 litrów.

NAS Analytics TAG

Yamaha Bolt R Spec posiada system ABS, tylne amortyzatory powietrzne z zewnętrznymi zbiornikami wykończonymi w złotym kolorze, a także aluminiowe felgi o rozmiarach 19 cali z przodu i 16 cali z tyłu. Informacja o obecności układu ABS daje nadzieje na to, że motocykl pojawi się także gdzieś poza Japonią, choć najprawdopodobniej będzie to rynek amerykański. Motocykl będzie przyjazny również dla niższych osób, ponieważ siedzisko znalazło się na wysokości zaledwie 690 mm.

Yamaha Bolt R Spec pojawi się najpierw w Japonii, a jej debiut w salonach zaplanowano na czerwiec. Motocykl będzie tam kosztował równowartość 36 436 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr