tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczne BMW dla policjantów w Barcelonie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczne BMW dla policjantów w Barcelonie

Autor: Beavis 2015.03.25, 13:35 5 Drukuj

Hiszpańska policja zakupiła 30 egzemplarzy elektrycznego skutera BMW, modelu C Evolution. Jest to pierwszy krok do ograniczania zanieczyszczenia powietrza w Barcelonie.

Duże, zachodnioeuropejskie aglomeracje walczą z rosnącym problemem zanieczyszczenia powietrza. W Paryżu postanowiono całkowicie ograniczyć możliwość wjazdu do miasta jednośladom wyprodukowanym przed 2000 rokiem. Hiszpanie zaczynają zmiany od służb mundurowych. Trzydzieści elektrycznych maxiskuterów BMW C Evolution od marca będzie patrolować zatłoczone ulice Barcelony. Jest to pierwszy krok w przechodzeniu na "zielone" rozwiązania. 

NAS Analytics TAG

Czy chcemy czy nie, elektryczne jednoślady będą z roku na rok co raz większą częścią rynku motocyklowego. Tyczy się to zwłaszcza pojazdów użytkowych, takich jak skutery. Niedawno pisaliśmy o tym, że w segmencie lekkich, elektrycznych jednośladów chce zadebiutować Ford. Nie będzie trzeba długo czekać, jak swoje rozwiązania będą prezentować kolejne marki - także te spoza motocyklowego świata.

Foto: BMW

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę