tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elastyczna komora. Z kamer we wntrzu opony w czasie jazdy [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elastyczna komora. Z kamer we wntrzu opony w czasie jazdy [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.07, 12:50 Drukuj

Bardzo często zadajemy sobie pytanie czy jutuberzy to konkretny zawód, czy raczej konkretny zawód dla ich rodziców. Jednak w tym przypadku jeden z nich wykazał się dużym wyczuciem i odpowiedział na pytanie, które zadaje sobie wielu z nas - co dzieje się w czasie jazdy we wnętrzu opony? I podczas, gdy inni tylko się zastanawiali, czy jest sens montować tam kamerę, on to po prostu zrobił.

NAS Analytics TAG

Niestety cała akcja dzieje się we wnętrzu opony samochodowej, ale mniej więcej możemy sobie wyobrazić, że w miarę podobnie wygląda to w bardziej zaokrąglonej oponie motocyklowej. Kamera przymocowana jest do felgi na sztywno, więc w czasie jazdy jako widzowie jestesmy wciąż w tym samym miejscu. Oglądanie regularnego wgniatania górnej części w momencie kontaktu z asfaltem i nieregularnych odkształceń na zakrętach i nierównościach jezdni jest w jakiś sposób hipnotyzujące i satysfakcjonujące…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr