tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzień szósty rajdu Dakar - odwołany NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzień szósty rajdu Dakar - odwołany

Autor: Lovtza 2012.01.06, 20:25 Drukuj

Szósty etap rajdu Dakar został odwołany. Właściwie odwołany został odcinek specjalny, na którym odbywa się ściganie. Kierowcy i tak musza przemieścić się do Copiapo, gdzie jutro czeka ich pustynny odcinek po wyspach, ale nie ma mowy o rywalizacji. Sytuacja w tabeli utrzymuje się zatem taka, jak z końcem piątego etapu.

Przyczyną zamieszania są intensywne opady śniegu oraz deszczu, które zniszczyły drogi na wielu odcinakach trasy szóstego etapu. Jutro na zawodników czeka 154 km dojazdów ki, po czym 444 kilometrowa pętla po wydmach. Będzie ona największym wyzwaniem tygodnia, chociaż jej początek, prowadzący ścieżkami pośród wzgórz i kaktusów, może wydawać się łatwy. Ale im dalej od Mar del Plata, tym intensywniej ilość przejechanych kilometrów będzie zbierać swoje żniwo. Dokładnie w tym momencie, przed zawodnikami, pojawią się wydmy,  jedna za drugą, aż do samego końca etapu. Kto dotrwa do ostatniej z nich, będzie miał za sobą połowę rajdu, a przed sobą cały dzień odpoczynku (Rest Day).

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę