tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Driftpocalypse - Nick Apex i Ernie Vigil znowu będą rozrabiać

Driftpocalypse - Nick Apex i Ernie Vigil znowu będą rozrabiać

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.06.26, 11:33 2 Drukuj

Pamiętacie bitwy na drifty Nicka Apexa i Erniego Vigila? Chłopaki rozrabiali już z policyjnym Mustangiem i na torze Barber Motorsports Park. Przyszedł czas na część trzecią. W sieci pojawił się właśnie trailer kolejnej dawki driftowej adrenaliny by Vigil and Apex. Sprawdźcie video. Zaczyna się od... więzienia.

Premiera na Youtube 2 lipca. Wtedy zobaczymy co tym razem nabroją nasi ulubieni miłośnicy jeżdżenia bokiem. Za wszystko odpowiedzialny jest Icon i Monster Energy. A jeśli te dwie firmy łączą siły, aby stworzyć driftowe video, spodziewajmy się totalnie ostrej jazdy. Driftokalipsa jest blisko...

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę