tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dookoła Polski 2009
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dookoła Polski 2009

Autor: Marcin Ciemiński 2009.05.26, 16:07 1 Drukuj

6. czerwca rozpocznie się wyprawa wzdłuż granic naszego kraju

6. czerwca rusza wyprawa „Dookoła Polski 2009" i w założeniu potrwa 14 dni. Celem trzyosobowej załogi, która wybiera się w t± podróż, jest okr±żenie Polski wzdłuż jej granic starym Volkswagenem Golfem i jeszcze starszym Harleyem-Davidsonem 1200 Sportster. Trasa o dystansie 3500 km będzie stanowić doskonały test dla motocykla oraz wytrzymało¶ci naszych charakterów.

Do¶ć niespotykanym jest fakt, że załogę tej podróży tworzy nie grono znajomych motocyklistów, lecz małżeństwo z pięcioletnim dzieckiem. Rodzinny charakter tej wyprawy stanowi novum w naszym motocyklowym ¶wiatku i może dać pocz±tek „nowej, ¶wieckiej tradycji".

Idea tej wyprawy zrodziła się kilka lat temu i dojrzewała w marzeniach do tego roku, kiedy to doczeka się wreszcie realizacji.  Taka wycieczka przez kraj, to jak podróż po amerykańskiej drodze Route 66. Oczywi¶cie żadnych hoteli, noclegi pod namiotem w ogródkach życzliwych członków Forum Motocyklistów z całej Polski. Posiłki najwyższej jako¶ci, czyli najczę¶ciej produkty z dyskontów spożywczych taka swoista forma drogowego survivalu, okraszona duż± ilo¶ci± uroków naszego kraju.

Dobrym duchem tego projektu, który umożliwi nam realizację naszych marzeń, s± sponsorzy, przede wszystkim znana polska marka akcesoriów motocyklowych NAXA.

¦cigacz.pl obj±ł wyprawę swoim patronatem, a relacja z podróży zostanie opublikowana na stronach portalu pod koniec czerwca. O naszym projekcie przeczytacie również na specjalnie powstałej stronie internetowej www.dookolapolski.prv.pl, która na dobre ruszy pod koniec przyszłego miesi±ca oraz w cyklu felietonów w dwutygodniku Wiadomo¶ci Motocyklowe.

NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę