tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w salonach Harley-Davidson
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

Autor: Lovtza 2016.09.20, 09:59 Drukuj

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

W trakcie Open House będzie już można zobaczyć na żywo najnowszy silnik Milwaukee-Eight®,  9 Big Twin w historii H-D, serce nowych modeli z rodziny Touring. A także wypróbować jego moc w trakcie bezpłatnych jazd próbnych. Będzie można również stworzyć wizję własnego motocykla custom wraz Królami Custom lokalnego dealera czy poznać najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wypić kawę i poczuć tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

NAS Analytics TAG

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności - od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Uwaga!

Pierwszych 50 gości otrzyma - w każdym salonie - pamiątkowe odznaki.

Daty i miejsca:

  • 23/24.09.2016 - Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa (Twin Peaks), Wrocław
  • 30.09/01.10.2016 - Gdańsk, Poznań, Warszawa (Liberator)

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr