tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dean Berta Vinales, kuzyn Mavericka, zgin podczas wycigu w Jerez
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Dean Berta Vinales, kuzyn Mavericka, zgin podczas wycigu w Jerez

Autor: Alonzo 2021.09.25, 16:00 Drukuj

Dean Berta Vinales, ścigający się w SSP300 w ramach Wold Superbike, uległ tragicznemu wypadkowi na torze Jerez. Lekarzom nie udało się uratować życia zawodnika. Dalsze sobotnie wyścigi WSBK zostały odwołane.

Wyścigi Mistrzostw Świata Supersport 300 są rozgrywane od roku 2017. Odbywają się równolegle z World Superbike i są kontynuacją Pucharu Europy Juniorów. Stanowią etap pośredni na drodze do mistrzostw świat WSBK. Startujący w nich zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat.

NAS Analytics TAG

Dean Berta Vinales osiągał dobre wyniki i wróżono mu owocną karierę w wyścigach motocyklowych. Biorąc w tym roku udział w wyścigach SSP300 jako członek zespołu, wspieranego przez Yamahę i Angela Vinalesa, wujka Deana i ojca Mavericka, zajmował między innymi czwarte i szóste miejsce. 

Podczas wyścigu na torze w Jerez doszło do wypadku z udziałem wielu motocyklistów. Na trzy okrążenia przed końcem miała miejsce kolizja, w której uczestniczyło kilku zawodników. Ucierpieli Alejandro Carrion, Daniel Mogeda, Harry Khouri, lecz najbardziej poszkodowany był Dean Berta Vinales. Został on natychmiast zabrany helikopterem do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia młodego zawodnika.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr