tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Daniel Blin: start w mistrzostwach świata uzależniony od sponsorów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Daniel Blin: start w mistrzostwach świata uzależniony od sponsorów

Autor: Materiał partnera 2019.01.17, 12:23 Drukuj

Choć kraj obiegła już informacja o startach Daniela Blina w pełnym cyklu mistrzostw świata WordSBK, to rzeczywistość nie jest jeszcze kolorowa. Obecność Polaka w prestiżowej serii wyścigowej stoi pod znakiem zapytania z powodów finansowych.

To, że Daniel znalazł się na liście startowej przedstawionej przez Dorna, nie oznacza niestety, że torunianin na pewno wystartuje w klasie SuperSport300 w sezonie 2019.  Informacja ta jest nieco przedwczesna:

To prawda, że jestem już na liście, lecz mój start w tej serii jest teraz uzależniony tylko i wyłącznie od sponsorów, a przed nami jeszcze dosyć duży budżet do zebrania - mówi Daniel.

Przypomnijmy, że Daniel Blin reprezentował już barwy naszego kraju w mistrzostwach świata. Tą ciężką drogę przecierał w poprzednim sezonie. Rok wcześniej, pod banderą Wójcik Racing Team, sięgnął po zwycięstwo w pucharach Polski i Europy (Alpe Adria). Do klasy 300 cc przeszedł zaś po zaledwie rocznym sezonie w pucharze pit bike. To wielki talent, a błyskawiczną karierę zawdzięcza ciężkiej pracy i determinacji, którą w tak młodym wieku musiał wykazywać się już wielokrotnie. Oczywiście wszystko rozbija się o pieniądze.

Jak możemy wesprzeć Daniela?

Jeśli chodzi o wsparcie ze strony kibiców, to na pewno pomogłoby mi rozpowszechnianie tej informacji. Za każde udostępnienie dziękuję, to dużo dla mnie znaczy i może pomóc dotrzeć do potencjalnych sponsorów - podkreśla Daniel Blin.

Sponsorom, którzy byliby gotowi wesprzeć mnie w sezonie 2019 jestem w stanie zaoferować naprawdę solidną reklamę w mistrzostwach świata SSP300, niezależnie od branży danej firmy. Każde, nawet niewielkie wsparcie, przybliży mnie do upragnionego sezonu w WSSP300. Jeśli udałoby mi się uzbierać budżet na rok 2019, to sezon zacząłbym ze świetnym pakietem we włoskiej ekipie Terra&Moto, w której cały sztab jest jak jedna wielka rodzina z wielką pasją. Myślę, że z takim zapleczem jestem w stanie pokazać się z naprawdę dobrej strony.

Jeżeli macie pomysł, jak pomóc Danielowi w osiągnięciu tego celu, konieczne skontaktujcie się z nim mailowo: blineq222(at)wp.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę