tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czachor + 2x(Dbrowski) = Dakar [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czachor + 2x(Dbrowski) = Dakar [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.18, 20:59 Drukuj

Jacek Czachor i Marek Dąbrowski nierozłączny duet i team. Pierwsi Polacy na Rajdzie Dakar, którzy przetarli szlak innym polskim zawodnikom. W tym roku wrócili na pustynię, ale już w trójkę, z Konradem, synem Marka, startowali w Africa Eco Race.

Czachor i Dąbrowski - pierwszy polski zespół, który nie miał kompleksów i w 2000 roku zmierzył się po raz pierwszy zarówno z piaskami Sahary, jak i doświadczonymi rywalami, samemu nie mając żadnego. Teraz doświadczenia mają ogrom i dzielą się nim od lat z kolejnymi zawodnikami jadącymi w biało-czerwonych barwach. Nie tylko w Dakarze.

NAS Analytics TAG

"Sport bez fikcji: Czachor + 2x(Dąbrowski) = Dakar" to świetna produkcja o polskich prekursorach Rajdu Dakar. Czasem marzenia po prostu trzeba spełniać, niezależnie od tego, czy nas przerażają, czy mamy wiedzę i zaplecze. Jacek Czachor i Marek Dąbrowski wiedzy nie mieli, ale mieli marzenia i czas pokazał, że było warto. Teraz w ślady Marka i Jacka idzie Konrad, syn Marka, i jesteśmy niemal pewni, że z pasją zaszczepioną przez ten duet i talentem, może zajść naprawdę wysoko. Niezaleznie od tego, czy zostanie w rajdach, gdzie już w tej chwili plasuje się w czołówce, czy ostatecznie wybierze dla siebie inną drogę. Także, karawana jedzie dalej.

To inspirująca historia opowiedziana w godzinę. Nie zmarnujecie czasu. Słowo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr