tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cykl filmw o najciekawszych trasach motocyklowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cykl filmw o najciekawszych trasach motocyklowych

Autor: Informacja prasowa 2019.03.06, 10:48 Drukuj

Moment, w którym z czystą przyjemnością będzie można ruszyć w motocyklową podróż, zbliża się wielkimi krokami. Gdzie warto zaplanować wyjazd? Jaką trasę wybrać? Yamaha - wspólnie z firmą OnTour, organizatorem rajdów motocyklowych - przygotowała cykl filmów i propozycji tras, których szczegóły można pobrać dzięki aplikacji Yamaha MyRide.

Zimowy okres sprzyja planowaniu i przygotowaniom, na przykład motocyklowych wypraw czy weekendowych wycieczek. Wspólnie z doświadczonym organizatorem rajdów motocyklowych, firmą OnTour, Yamaha stworzyła cykl ciekawych tras i miejsc, które mogą stać się inspiracją do podróży. Dodatkowo, wszystkie parametry dotyczące proponowanych lokalizacji i szczegóły jazd, można pobrać dzięki bezpłatnej aplikacji Yamaha MyRide, w której zostały one zarejestrowane ze wszelkimi detalami.

NAS Analytics TAG

Wyjątkowe propozycje tras od Yamahy i OnTour - cykl filmów na YT i mapki w Yamaha MyRide

Wśród najpiękniejszych i najciekawszych tras, którymi Yamaha i OnTour chcą się podzielić, znalazły się m.in.:

Autostrada Śródsudecka

Biegnąca autostradą śródsudecką i przygranicznymi, czeskimi drogami atrakcyjna, przeszło studwudziestokilometrowa trasa wiedzie przez Góry Stołowe, z wieloma zabytkami i atrakcjami przyrodniczymi. Materiał wideo dotyczący drogi i miejsc, w których warto się zatrzymać, można zobaczyć na oficjalnym kanale Yamaha Motor Polska na Youtube, a wszystkie detale trasy znaleźć poprzez bezpłatną aplikację Yamaha MyRide.

Bieszczady

Alternatywny dla znanej bieszczadzkiej dużej i małej pętli, niezwykle malowniczy i miejscami kręty, stukilometrowy szlak motocyklowy o charakterze turystycznym. Uzupełnia go trasa typu adventure przeznaczona dla spragnionych pozaszosowej przygody. Krótki film z tego przejazdu znajduje się na oficjalnym profilu Yamaha Motor Polska.

Czechy

Ten odcinek to morawskie serpentyny i przełęcze, a także muzeum motocykli i spacer w chmurach. Gdzie warto zajrzeć, zatrzymać się i dobrze zjeść, można zobaczyć w krótkiej relacji, a detale tras znaleźć w aplikacji MyRide.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Najciekawsze miejsca, które kryje kraina zamków, pustyni i wapiennych skałek, czyli Jura Krakowsko-Częstochowska, można prześledzić w czwartym filmie wspólnego cyklu Yamahy i OnTour:

Yamaha MyRide to bezpłatna aplikacja stworzona dla motocyklistów, niezależnie od typu posiadanego jednośladu. Oferuje ona m.in. śledzenie i zapisywanie tras na prywatnym koncie, tworzenie dzienników podróży, poprzez dodawanie zdjęć w trakcje jazdy i po jej zakończeniu, monitorowanie danych z jazdy (m.in. kąta pochylenia w łuku, przyspieszeń, prędkości, siły hamowania czy różnic wysokości), możliwość tworzenia list i dzielenia się szczegółami z jazdy oraz tras zapisanych w formacie GPS Exchange (GPX) z innymi użytkownikami aplikacji MyRide, korzystając z ich tras i doświadczenia. Aplikację można bezpłatnie pobrać na telefon lub tablet w systemie IOS lub Android.

W drogę z Yamaha MyRide i OnTour!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr