tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aplikacja Yamaha My Ride. Inspiracje, telemetria i dziennik podróży
NAS Analytics TAG

Aplikacja Yamaha My Ride. Inspiracje, telemetria i dziennik podróży

Autor: Redakcja 2019.08.20, 11:20 Drukuj

Aplikacja My Ride od Yamahy to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy lubią dzielić się własnymi doświadczeniami z jazdy, ale spodoba się także tym, którzy szukają ciekawych inspiracji do podróży.

My Ride to ciekawy projekt, który łączy funkcje społecznościowe, telemetrię i dziennik podróży. Przejrzysty interfejs i łatwość obsługi dają jej ogromną przewagę nad podobnymi aplikacjami.

NAS Analytics TAG

My Ride ma dwa główne działy: Mój Motocykl i Moje Trasy. Ten pierwszy pozwala dodać nie tylko maszynę, którą aktualnie jeździmy, ale także motocykle testowe. Aplikacja zlicza przejechane kilometry, rejestruje także kąty pochylenia, wysokość nad poziomem morza czy średnią i aktualną prędkość. Dane można później podejrzeć w statystykach trasy.

W dziale Moje Trasy rejestrowane są przejechane odcinki, które można łatwo katalogować, nadając im indywidualne nazwy. Można dodawać ciekawe punkty, które potem widoczne będą na mapie trasy. Przebytymi trasami można podzielić się nie tylko z innymi użytkownikami aplikacji, ale także udostępnić je na Facebooku. 

W ramach projektu My Ride powstało także sześć filmów z najpiękniejszymi trasami w Polsce. Można je oglądać na kanale Yamaha Motor Polska na Youtube. Aplikację MyRide możesz pobrać ze strony Yamahy - dostępne są wersje zarówno na Androida, jak i iPhone'a.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę