tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cobra Moto szuka nowego Mistrza Polski MX65 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cobra Moto szuka nowego Mistrza Polski MX65

Autor: Informacja prasowa 2013.01.17, 12:29 1 Drukuj

Po zakończonej sukcesem zeszłorocznej akcji i zdobyciu Mistrza Polski w klasie MX 65 przez Marcusa Petersena, Cobra Moto Poland znów poszukuje zawodników do startów w klasie MX50 i MX 65. Szukamy młodych zawodników, którzy chcą być najlepsi i zdobywać mistrzowskie tytuły. Zachęcamy do współpracy początkujących jak i doświadczonych zawodników w tej klasie. Po zdobyciu Mistrza Polski MX 65 przez Marcusa Petersena szukamy kandydata, który będzie w stanie walczyć o tytuł Mistrza Polski MX 65 2013.

Zachęcamy również do współpracy Rodziców początkujących zawodników ,którzy mogli by startować w nowo tworzonej klasie MX 50 a za kilka lat będą mogli walczyć o Mistrzostwo Polski MX 65.

Cobra Moto to Amerykańska marka produkująca profesjonalne motocykle crossowe dla dzieci, która od sezonu 2011 widoczna jest w Polsce, a w sezonie 2012 Marcus Petersen zdobył historyczny tytuł Mistrza Polski MX 65. Naszym zadaniem jest wspieranie najmłodszych oraz pomoc w dążeniu do sukcesu dlatego gorąco zapraszamy chętnych rodziców do współpracy z marką Cobra Moto w sezonie 2013 jak i w kolejnych sezonach.

Zawodnikom oferujemy:

 • Dla zawodnika który zdobędzie tytuł Mistrza Polski MX 65 lub jako jedyny będzie w pierwszej trójce oferujemy bezpłatnie nowy motocykl na starty w kolejnej serii Mistrzostw Polski.
 • motocykle Cobra w promocyjnych cenach,
 • wsparcie techniczne,
 • zaplecze części,
 • serwis podczas zawodów,
 • opiekę medialną,
 • opiekę graficzną,
 • treningi z instruktorem.
 • pomoc w organizacji startów w klasie 50 i 65 za granicą.

W przypadku zainteresowania pytania prosimy pisać na adres kontakt(at)cobramotorcycle.pl lub przez profil na facebook

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  na górę