tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chiczycy znw podrobili Ducati Panigale V4 i dodali do oferty jeszcze jeden model
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chiczycy znw podrobili Ducati Panigale V4 i dodali do oferty jeszcze jeden model

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.15, 07:44 Drukuj

Firma Moxiao z Chin zrobiła ciekawy manewr, ponieważ nie tylko wypuściła do sprzedaży motocykl wzorowany na Ducati Panigale V4, ale na dodatek teraz przedstawiła jego zaktualizowaną wersję.

O motocyklu Moxiao 500RR informowaliśmy w kwietniu ubiegłego roku, kiedy to w ofercie producenta pojawił się model 500RR, który do złudzenia przypomina Ducati Panigale V4. Oczywiście jest tak do momentu, kiedy ktoś się do tej maszyny zbliży. Pod owiewkami drzemie silnik o pojemności 471 cm3, który generuje moc 47,5 KM. Trzeba jednak przyznać, że kopia została wykonana dość sumiennie. Mamy tu jednostronny wahacz oraz widelec upside down.

NAS Analytics TAG

Co więcej, firma nie spoczywa na laurach. Po tym jak Ducati zaktualizowało swoje Panigale V4 chińska kopia doczekała się aktualizacji. Ta zyskała między innymi owiewki ze skrzelami oraz aerodynamiczne skrzydła. Oczywiście nie należy się spodziewać, że dadzą one taki sam efekt jak w prawdziwym motocyklu. Moxiao poszło jeszcze dalej w swoich poczynaniach i przedstawiło także kopię modelu Streetfighter V4.

W obu motocyklach jest nowy silnik o pojemności 650 cm3, który generuje moc 60 koni mechanicznych. O ile w poprzednim modelu motor skopiowano z Hondy CB500, o tyle teraz sięgnięto po kopię silnika 650 cm3 z Kawasaki. Oczywiście Moxiao nie zagroziło pozycji włoskiego producenta, który odnotował wzrost sprzedaży na chińskim rynku na poziomie 21 proc. dzięki sprzedaży 4901 maszyn. Ciekawe, jak przedstawiało się zainteresowanie zakupem logotypów Ducati. W Chinach jest bowiem ciekawy trend, który polega na tym, że osoby posiadające podróbki pojazdów znanych marek są skłonne zapłacić krocie za oryginalne emblematy ich oryginalnych odpowiedników.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr